KeeK op de WeeK 24- BBQ, Bobbie, Bierbrood en (zwem) Bad
Hi KeeKer vrienden!
In deze KeeK: BBQ bij een echte Franse chefkok thuis, preview van de Hair Fashion Night. Gewonnen: 2 bierbroden en voor de fans weer een tip voor een toffe serie!
BBQ met de Franse slag
Afgelopen dinsdag hadden wij een BBQ bij een ami de Jeromme. Laurent, fransoos van origine en een heuse chefkok hield een BBQ. Hij was ooit de jongste chef van Zwitserland, heeft zelfs voor koningin Beatrix en Clinton een lekker maaltje bereid en kookt nu de heerlijkste gerechten voor diners van bruidsparen, verzorgt buffetten, hij komt bij je thuis koken, etc. Interesse? Voor meer info kan je de website van Het Huis van de Stad raadplegen.
Wat kan je dan verwachten bij zo’n BBQ? Nou, een gezellig huis met dito tuin en zwembad. Alles ademt daar iets Frans uit. Lekker relaxt, niks moet, alles mag. We mochten ook het zwembad in duiken maar dat durfde ik niet aan. Wellicht een volgende keer durf ik mij in badpak te vertonen…
Even showen bij het (verwarmde) zwembad…
En wat eet je dan? Geen hamburger of worstjes gezien, wel malse stukken vlees, pastinaak, verse kersen en watermeloen. Heerlijk!
Krijg gewoon weer trek!
Op de achtergrond muziek van France Galle- Il jouait de debout
Een stukje Frankrijk in Nederland, zo voelde alles aan.
Bobbie de kat
En deze lieve kat liep daar rond, hij heet Bobbie. Een heuse Franse kat. Het is net alsof hij een zonnebril op zijn hoofd draagt zei Tom direct toen hij de foto zag 😉
Typisch “Babs momentje”…
Van alle 20 stoelen die er stonden ga ik in de kat zijn stoel zitten! Met als gevolg dat mijn donkerblauwe broek aan de achterkant plots wit was, vol met haren, hahaha. Maar dat was nog niet alles, ik zat ook op een kussen op de loungebank die plots best nat aanvoelde aan mijn billen. Precies dat stukje van de bank die niet onder de parasol stond, dus regen had gevangen! Heb ik weer… 😉
Het was lekker en bovenal heel gezellig!
Hair Fashion Night 2017
Ik had een VIP uitnodiging van L’Oreal Professional gehad voor de HFN in de Westerkerk in Amsterdam. Dubbel leuk, ik had die kerk nooit van binnen gezien. (Beatrix is daar getrouwd, zo heb je 2 keer in een week Beatrix in je blogpost staan)
Ze mailden mij of ik een plus 1 wilde meenemen en ja, natuurlijk! Omdat ik niet zo iemand ben die dan rond ga vragen (ik denk altijd dat voor anderen Amsterdam te ver is/of dat mensen toch geen tijd hebben) dus vroeg ik of Tom mij gezelschap wilde houden.
Hij ging mee en het was reuze leuk. Tom was vooral gefascineerd door de hapjes en drankjes die er waren, haha!
Meer over dit event later in een aparte blogpost.
Gewonnen !
Lianne van De Zoetekauw had een leuke winactie voor Vaderdag! Je kon bierbrood winnen van Dapeppa! De mannen hier houden wel van een biertje en ik hou van bijzonder brood.
Wat is bierbrood?
Bierbrood is een brood op basis van, inderdaad, bier. Het is erg lekker bij je biertje of borrel met kaas en droge worst of bijvoorbeeld bij een kop soep. Het is heel simpel: mix je favoriete biertje samen met de bierbroodmix, bak hem in de oven en verras vervolgens je vrienden met dit heerlijke zelfgebakken bierbrood.
Onwijs leuk, zeker zo vlak voor Vaderdag! De Zoetekauw is mijn favoriete foodblog, maar dat zal jullie niet verbazen. Als er eentje een zoetekauw is, dan ben ik dat wel. Haar recepten zijn niet te ingewikkeld en smullen gegarandeerd!
Thanks Lianne! Volgende week laat ik zien hoe de bierbroden smaakten!
Serie: One of Us
In een afgelegen Schots dorp wonen 2 gezinnen die een band met elkaar hebben omdat hun kinderen (zoon van de een en dochter van de andere) met elkaar getrouwd zijn. Op een stormachtige avond verongelukt een auto met daarin een man die hun postcode op zak heeft… De moordenaar, een junk…
Maar waarom gaat de moordenaar van hun kinderen naar het huis van de ouders?
Spannende vierdelige Engelse serie met een verrassende ontknoping. die had ik niet zien aankomen!
Zo KeeKers, ik wens jullie allemaal een fijne zonnige en rustige zondag toe… en tot de volgende KeeK!
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.






















Wat een heerlijke uitnodiging! Die sla je niet af,… ik moest wel ff prakkedenken wie die goede man nou was, google told me!
Mijn excuus dat ik wat minder gereageerd heb,… beetje opgebrand!
Klinkt als een geslaagde week! Dat zwembad ziet er nu wel heel verleidelijk uit! Leuk dat je de Hair Fashion Night hebt meegemaakt in de Westerkerk. Ben alvast benieuwd naar je verslag.
Wat ontzettend genieten met een bbq en een heerlijk zwembad!
Die serie heb ik ook gezien (ik geloof op de belg, die heeft op zaterdagavond altijd goede series) en leuk dat bierbrood ik had er nog nooit van gehoord.
Leuke foto’s! Ziet er uit als een geslaagde week!
Wat een toffe week heb je achter de rug! Ben nu al benieuwd naar je verslag van het event. En ik wens jou ook een heeeele fijne zondag!
Wat een toffe week heb je achter de rug! Ben nu al benieuwd naar je verslag van het event. En ik wens jou ook een heeeele fijne zondag!
Wat een sfeervolle BBQ! Sjiek de friemel hoor, met alles erop en eraan.
Moest erg lachen om de zonnebril op hoofd opmerking bij Bobbie van Tom. Ik zag gelijk wat hij bedoelde!
Die bbq klinkt erg goed, het water loopt me in de mond. En wat een mooie plek ook voor een bbq feestje!
Wat een onwijs leuke sfeer voor een bbq!! Heerlijk.
Gefeliciteerd met je leuke prijs 😉
Zo een zeer geslaagde week had je.
Fijne dag Xoxo