Mijn derde BOOTS BFF Box! (Uitgebreide Reviews volgen nog)
Hebben jullie de inhoud van mijn eerste BOOTS BFF Box en mijn tweede BOOTS BFF Box al gezien? Vorige week ontving ik mijn derde BFF Box van Boots en ik laat jullie weer zien wat er allemaal voor moois in zit. In dit artikel een kort overzicht, uitgebreide reviews volgen nog!
Boots Vitamin C Brightening Hand & Nagel Serum (85ml/€ 6,99)
Boots Vitamin C Brightening Hand & Nagel Serum hydrateert en voedt je handen en nagels. Binnen 14 dagen ziet je huid er helder uit. Geschikt voor alle huidtypen.
No7 Future Renew Repair Serum (25ml/ € 40,99)
No7 Future Renew Repair Serum is een stimulerend serum dat helpt bij het verminderen van tekenen van veroudering, terwijl het intense hydratatie biedt en zorgt voor vernieuwing, revitalisering, verbeterde elasticiteit, egalere textuur en verbeterde helderheid – laat je huid stralen met een jeugdige uitstraling!
No7 Future Renew Repair Day Cream SPF40 (50ml/ € 40,99)
No7 Future Renew Repair Day Cream SPF40 is een beschermende dagcrème die helpt bij het verminderen van tekenen van veroudering, terwijl het intense hydratatie biedt en beschermt tegen schadelijke zonnestralen – stimuleert celvernieuwing voor een gladdere textuur en geeft je huid een stralende, jeugdige uitstraling!
Soap & Glory Flake Away Body Polish (300ml/
Adviesprijs € 10,99 nu € 8,79!)
Last van een droge, ruwe huid? F(l)ake it untill you make it! De Soap & Glory Flake Away Body Polish is een exfoliërende verzorging, met shea butter, zoete amandel, perzikzaad, zeezout en suiker. Deze scrub combinatie zorgt ervoor dat dode huidcellen worden verwijderd en de huid tegelijkertijd gehydrateerd wordt waardoor er een stralend, zachte huid overblijft. De geur is kenmerkend voor the Original Pink lijn van Soap & Glory en is het best te omschrijven als een lichte, zoete perzik geur met een frisse ondertoon. Jouw geheim voor het ultieme perzikhuidje? Soap & Glory Flake Away Body Polish! Wij zullen niets doorvertellen…
Soap & Glory The Righteous Body Butter (300ml/ Adviesprijs € 11,99 nu € 9,59!)
Deze bestseller van Soap & Glory heeft zijn status als HERO product dubbel en dwars verdiend. De Soap & Glory The Righteous Butter is al jarenlang een bestseller binnen de Soap & Glory lijn en dat is ook helemaal niet gek te noemen. Deze body butter is namelijk verrijkt met aloë vera en shea butter, waardoor hij zijdezacht aanvoelt. Gebruik hem na een scrub, douche of bad en omring jezelf met de licht zoete, frisse Original Pink geur, terwijl je huid intens gehydrateerd wordt. Het geheim voor het ultieme zijdezachte huidje? Soap & Glory The Righteous Body Butter! Als jij niets doorvertelt, doen wij dat ook niet.
Dat waren ze allemaal! ik ga ze lekker gebruiken en laat jullie later weten wat ik ervan vind!
Welk product zal ik het eerst reviewen?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.













Wat een fijne inhoud! Benieuwd naar het serum en de body scrub.
Leuk, ga ik de volgende keer reviewen!
Ga ik voor je reviewen!
Mooie inhoud 😍! Fijne producten om je huid mee te verwennen in het najaar. Benieuwd naar je reviews.
Er staat al eentje online, ik probeer iedere week een item te reviewen. 😉
De producten van no.7 zijn altijd dik in orde. Soap & Glory was ik zelf niet zo van maar is ook alweer jaren terug dat ik daar iets van had. Leuk dat je zo’n box ontvangt.
Ik val voor de heerlijke geuren van Soap & Glory en natuurlijk ook die verpakkingen. No7 is inderdaad altijd prima.
Wat een fijne box weer en erg benieuwd naar de SPF 40-crème!
Leuk! Ik ga ermee aan de slag!
De merken van de laatste producten daar ben ik bekend mee en vindt dit top merken…..
Ben zeer benieuwt naar je reviews.
Xoxo