Vergelijkbare berichten

6 reacties

  1. Voor mijn gezicht en lichaam denk ik er wel aan om SPF te gebruiken, maar bij mijn handen niet. Best vreemd eigenlijk. Mijn handen poseren regelmatig voor de macro lens dus ik zou ook SPF in mijn handcremes moeten gebruiken eigenlijk. Vind het een top idee!

  2. Ik moest inderdaad ook even wennen aan de handcrème. De factor UV10 is wel super handig. Gek is het dat ik voor het slapen gaan wel altijd braaf handcrème aanbreng, maar dat het overdag lastig blijft om regelmatig te smeren.

  3. Klinkt allemaal heel goed want met deze zeer koude dagen wil ik mijn kurkdroge huid heel goed beschermen tegen de kou, wat minder zichtbare pigmentvlekken etc..

    Xoxo

  4. Die handcrème zou waarschijnlijk ook te vet zijn voor mij. Ik heb ’tig’ tubetjes liggen maar heb er het geduld niet voor. Het moet toch een tijdje intrekken. Soms doe ik ’s avonds een dikke laag op met van die benzinepomp handschoenen dan kan ik toch typen o.i.d. Na zo’n 30-45 minuten was ik de rest eraf. Die lippenbalsem klinkt fijn vooral onder lippenstift mijn lippen zijn nu zo droog dat ik steeds vaker bij moet smeren ’s nachts. Gebruik nu eentje van Too faced en die bevalt prima. Idee dat deze nog het langste helpt. Overigens die lippenstift die ik van je kreeg voor mijn verjaardag (Catrice Gel) is heel fijn en ik wilde gisteren direct een paar kopen maar helaas niet meer verkrijgbaar. Jammer dat bij Catrice en Essence producten vaak snel vervangen worden. Als er eentje bevalt moet je eigenlijk snel een paar back ups kopen maar dat vergeet ik meestal. Tijdje geleden had ik mijn moeders huis heel goed schoongemaakt en de deuren met ammoniak, ramen met spiritus in ieder geval allemaal slechte troep voor je huid. Ik kreeg toen bij de Etos een paar samples van O’Keeffe working hands. Dat was echt heel goed spul (knalgroene verpakking) misschien ook iets voor Jeroen. Zag het ook een keer bij de Ac.tion maar toen vergeten een tube mee te nemen. Fijne dag!

    1. Wat jammer dat zij die kleur niet meer hebben! Klopt, de producten bij Catrice en essence wisselen heel vaak. De handcrème is nu bijna op, ik gebruik hem nu een paar keer per dag. Ik heb het idee dat ook door de elektrische kacheltjes nu de lucht een stuk droger in huis is. Maar ik heb nu weer heel fijne crèmes van Louis Widmer binnen, speciaal voor de heel droge huid!

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.