Vergelijkbare berichten

7 reacties

  1. Klinkt erg goed, fijne ingrediënten ook (wat een super kort lijstje, zo zie ik ze het liefst) . Ik ben nog geen fan maar zou het wel kunnen worden als ik jouw review zo lees ;-).

  2. Dit soort capsules heb ik wel eens gebruikt, maar dan van een ander merk. Ik ben zelf nog niet zo bekend met ROC, misschien mezelf toch maar eens in gaan verdiepen 🙂

  3. Ja ik gebruik retinol minstens 2 weken per maand (ik moet goed in de gaten houden wanneer ik naar de schoonheidsspecialiste ga dan moet ik tijdig stoppen ivm waxen snor en wenkbrauwen), hier ook geen irritatie maar uitkijken met waxen dus want retinol zorgt ervoor dat je de huid dan kapot trekt (omdat hij veel dunner wordt).

  4. Heb wel eens van die capsules van Elizabeth Arden gehad maar die vond ik veel te “vet” niet zoals jij beschrijft vet zonder vet te zijn maar echt vet als in (olijf) olie. Herinnert mij dat ik 2 jaar geleden een flesje Retinol serum van Balea kocht in de DM voor een belachelijke iets van Euro 7,00 deze beviel wel goed. Helaas is Duitsland voorlopig een “no go” area voor Nederlanders. Bij de DM hebben ze overigens allerlei capsules met verschillende ingrediënten in pakjes van 7 stuks.

    1. Deze vond ik heel fijn aanvoelen, en handig zo goed gedoseerd!
      Ja, het is zo jammer dat wij voorlopig niet naar Duitsland kunnen. Ik zag een tijdje terug een website waar je spullen van de DM kon bestellen (in Nederland) maar zij hadden zo weinig aanbod. Wel een slim initiatief eigenlijk. Laatst keek ik bij vakantieveilingen voor een weekend in de Ardennen, daar werd niet op geboden. Gelukkig weten wij dat je 14 dagen eerst in quarantaine moet dus dat zou wel een rare vakantie worden!
      Ik doe nu steevast mijn mondkapje op, ik vind het allemaal best eng worden.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.