Fashion Inspiratie! Van Strand tot Stad: Vrolijke Zomerjurken voor elke Bestemming
Ik laat jullie in deze blogpost een paar leuke zomerjurken zien die perfect zijn voor elke bestemming, of je nu naar het strand gaat of de stad wilt verkennen. De zomer is het seizoen waarin we willen genieten van de warme zonnestralen, ontspannen op exotische stranden en nieuwe plekken verkennen. En wat is er beter dan dit te doen in comfortabele en modieuze jurken?
Wat zijn je plannen deze zomer?
Het is maar wat je van plan bent om deze zomer te gaan doen. Heb je plannen om naar het buitenland te gaan, of blijf je thuis en geniet je van het zonnetje in je tuin of op je balkon? Of ga je dagjes uit, misschien naar een pretpark, een weekendje weg in eigen land of ga je lekker shoppen in een nieuw te ontdekken stad in Nederland?
Je kleedt je altijd voor de gelegenheid, althans, ik wel. Toen Tom nog klein was, gingen wij nog wel eens naar de Efteling en daar is zoveel te zien en te beleven dat je heel wat (kilo)meters maakt. Ik koos altijd bewust voor schoenen die lekker liepen en vooral laagjes kleding voor het geval dat het weer om zou slaan. Een vestje voor de avond als het wat killer wordt, en eventueel een extra shirtje mocht je drijfnat uit de Piranha komen. Goed voorbereid is het halve werk, toch?
Ik laat jullie paar leuke zomerjurken zodat je wat inspiratie krijgt. De jurken die je ziet zijn natuurlijk geschikt voor ieder uitje, iedere bestemming. In deze jurken zie ik mijzelf wel flaneren, ik krijg daar echt een vrolijk zomergevoel van! Als bonus geef ik wat handige tips om je kleding kreukvrij te houden!
De strandvakantie-look:
Voor een dagje zonnebaden en ontspanning op het strand kan je kiezen voor een luchtige korte jurk met een kleurrijk patroon. Het biedt niet alleen comfort, maar je komt ook direct in de vakantiemodus. Ik ben helemaal verliefd op deze jurk, hoe vaker ik ernaar kijk, hoe leuker ik hem vind!
De avontuurlijke reis:
Als je van plan bent om avontuurlijke activiteiten te ondernemen, zoals wandelen of fietsen, kies dan voor een sportieve jurk van ademende stof. Combineer het met comfortabele sneakers en een zonnehoed om jezelf te beschermen tegen de zon.
Stedentrip-chic:
Ga je naar een bruisende stad? Kies dan voor een midi-jurk of wikkel-jurk. Wist je dat wikkeljurken je ook slanker laten lijken? In een effen kleur of subtiele print, net waar je maar zin in hebt. Combineer het met een leren jasje of kort vestje voor een trendy en toch comfortabele look terwijl je de stad verkent.
Dineren in stijl:
Voor een chic diner bij kaarslicht op je vakantiebestemming kan je kiezen je voor een asymmetrische jurk met mooie details of maxi-jurk Voeg een paar mooie teenslippers en een statement sieraad toe om je outfit compleet te maken.
Met deze vrolijke zomerjurken ben je helemaal klaar om van strand tot stad te reizen. Geniet van elke bestemming met vertrouwen en straal in je outfit! Meer inspiratie nodig? Check dan de zomerjurken bij OTTO, heel veel keus en je komt direct in een vakantiestemming!
Minder kreukels in je kleding?
Het “nadeel” van de zomer vind ik dat als je naar buiten gaat je zo goed kan zien wat je aan hebt. Ik zeg het eerlijk, in de winter interesseert het mij niet wat ik draag, want als ik naar buiten ga, bijvoorbeeld even naar de supermarkt, dan trek ik toch een jas eroverheen. In de zomer let ik dan ook meer op wat ik draag en dan het liefst kleding dat kreukvrij is. Dat is toch wel iets waar ik dan wél op let. Maar als het snikheet is dan heb ik weinig zin om de strijkbout te pakken, ook herkenbaar voor jullie?
Wat kan je doen om kreukels in je kleren te voorkomen?
1- Leg nieuwe kleding eerst in koud water.
Als je nieuwe kledingstukken in koud water legt, help je de vezels in de stof om soepel te worden en zichzelf op een natuurlijke manier uit te rekken. Hierdoor verminder je de kans op kreukels en blijft de vorm van het kledingstuk beter behouden. Dit is vooral belangrijk bij stoffen die gevoelig zijn voor kreukels, denk aan katoen en linnen. (Linnen kreukt altijd en is op zich niet erg, maar zo hou je het binnen de perken).
2- Stop niet te veel was in je trommel.
Een te volle wasmachine kan veel druk op de vezels van je kleding geven. Als de trommel te vol is hebben je kledingstukken ook niet genoeg ruimte om vrij te bewegen en zich te verplaatsen in de machine. Eén van de simpelste manieren om te zien of de wastrommel te vol zit, is om je hand in de trommel te plaatsen en te controleren of er nog voldoende ruimte zit tussen je kledingstukken en de wand van de trommel. Als je hand er nog gemakkelijk tussen past, zit je goed.
3- Laat de was niet in de machine zitten om kreuken tegen te gaan.
Zodra het wasprogramma klaar is, kun je de was het best direct ophangen. Door het nat en opgefrommeld te laten liggen, kreukt het juist. Schud het bij voorkeur nog even goed uit, voor je het ophangt. Hiermee komt er lucht tussen de vezels.
4- Sorteer de was niet alleen op kleur.
Het sorteren van je was helpt ook om kreuken te verminderen. Vooral als je zware kledingstukken (jeans) samen wast met lichtere kledingstukken, zoals bloesjes of T-shirts, dan kan je was extra kreuken.
5- Gebruik een wasverzachter.
Een wasverzachter kan ook helpen om kreukels te verminderen. Het maakt de vezels zachter, waardoor ze minder snel kreukelen.
Veel plezier en een fijne zomer gewenst!
Wat ga jij deze zomer doen en kleed jij je ook voor de gelegenheid?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.














Ik ga wel weg. Maar ik ga mijn kleding oprollen. Vorig jaar had ik veel te weinig bij mij, maar ik heb nu hele handige reistasjes gezien met een dubbele rits, waardoor kleding ook mooier en gladder blijft. Travel Monkey uit mijn hoofd. Ik ga dat eens uitzoeken. Kost wel wat, maar als het echt helpt en je kunt ze blijven hergebruiken vind ik het wel interessant.
Blijven gewoon thuis (althans ik). Ik draag heel graag jurken en kocht meestal King Louie in de uitverkoop. Gemerkt dat de maten steeds kleiner worden een L van nu was vroeger een M. Vroeger katoen tegenwoordig viscose en dan onder het mom ‘van beter voor het milieu’. Wikkeljurk is wel een idee maar zoals Chucky zegt eentje die al vastzit of anders zo’n fietsbroekje eronder. Vorige week eindelijk mijn panties uitgedaan moet daar altijd heel erg aan wennen met die witte melkflessen. Overigens ook altijd lastig als ze weer aan
‘moeten’ meestal ergens in oktober.
Op vakantie draag ik wel jurkjes maar thuis zelden voel me er toch minder prettig in dan heb ik liever een broek/pantalon of jeans aan
Leuk artikel.
Dan wel de wikkeljurken die al vast gestikt zijn aan de overslag omdat niets zo irritant is
dat als de strik veel te los zit de prachtige jurk ineens zomaar open gaan door bijvoorbeeld de wind.
Het worden bij mij altijd matchende sneakers omdat ik een grote schoenmaat he.
Xoxo
Ja, zo een soort wikkeljurk herken ik ook, inderdaad is het fijner als hij vastgestikt is!
Ik blijf gewoon thuis, maar een leuk zonerjerkje draag ik ook graag thuis. Of om te wandelen of fietsen. Ik kies meestal stof die niet kreukt en makkelijk te wassen is.
Ik wens je een fijne zomer met heerlijk weer