Mijn Top 7 fijnste producten van 2024!
Het is altijd leuk om eind van het jaar de “balans”op te maken. Welke producten die ik getest heb sprongen eruit? Welk product rook goddelijk? Ik heb een paar geteste producten van 2024 op een rij gezet en ik heb er ook een fijne budgettip tussen zitten!
1-Soap & Glory Perfect Zen Doucheolie
Dit jaar was ik de BFF van Boots en wat een geweldige verrassing was het als een pakket arriveerde! Ik vond eigenlijk alle producten goed, maar deze doucheolie was wel heel lekker! Goed voor mijn droge huid, en een geur die je niet zo snel vergeet, goddelijk!
2- Sothys Seizoensbehandeling (lente/zomer)
Ik heb diverse producten van Sothys mogen testen, maar dit was wel een hoogtepunt. Op vrijdag 31 mei werd ik door eigenaresse Jacqueline Oudshoorn hartelijk ontvangen in beauty instituut Revive by JO. Ik kreeg de speciale seizoensbehandeling met allerlei Sothys producten waarin aardbeien en basilicum in verwerkt zat. Mijn huid voelde daarna heerlijk fris, gehydrateerd en zacht aan.
3- Budget tip!
Bij de Action kocht ik deze retinol crème van Eliza Jones. Hij is echt zalig en al zit er maar een heel klein beetje retinol in zitten, de cream zelf voelt goed aan en ruikt heerlijk! Voor minder dan €5 heb je een prima dag- en/of nachtcrème. Bizar dat deze crème bij de Action € 2,29 kost en bol.com bij € 11…
4- No7 Advanced Ingredients Hyaluronic Acid Facial Capsules
Als je instant een zijdezachte huid wil hebben dan moet je deze No7 Advanced hyaluronic acid facial capsules eens proberen. In zo een kleine capsule zit meer dan genoeg voor je hele gezicht.
5- G.M. Collin Phyto Stem Cell Eye Contour Cream
Een product uit het luxere segment maar o zo goed! De Phyto Stem Cell Eye Contour Cream verzorgt de huid rondom je ogen als de beste en al zegt men dat een oogcrème overbodig is, ik gebruik het graag. Deels ook omdat ik weet dat mijn ogen dan niet gaan prikken. Er zit 15ml in, maar je doet er gelukkig heel lang mee!
6- Hannah Vanispot
Pigmentvlekken bestrijden blijft een lastig iets. Dat lukt niet zo 1-2-3. Ik kreeg van het merk hannah de Vanispot om te testen en ik was absoluut onder de indruk! Je moet daarna wel goed blijven smeren met een SPF anders zijn je pigmentvlekken ook zo weer terug. En ik “vergeet” dat nog wel eens…
7- Louis Widmer Lichaamsmelk 10 % Ureum
Dit jaar heb ik ook veel producten van Louis Widmer mogen testen en deze lichaamsmelk vind ik superfijn. Het is echt een milk, dus heeft het een dunne textuur en trekt ook snel in de huid. Na het douchen of ’s avonds voor de tv. Even snel je benen insmeren maakt dat je huid niet meer zo droog aanvoelt.
Dat was mijn top 7 voor 2024! Geen make-up ditmaal, maar ik hoop volgend jaar weer eens iets daarvan te mogen/kunnen testen.
Een goede jaarwisseling!
Welk product (mag ook make-up zijn) heb jij afgelopen jaar gebruikt waar je helemaal lyrisch van wordt?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Gelukkig nieuwjaar! Ik vind zo’n artikeltjes altijd heel erg leuk, bedankt om te delen! Soap & Glory vind ik zo een fijn merk, ik ben dol op de handcrème, de doucheproducten nog niet geprobeerd, ga ik zeker eens doen!
Wat een leuk overzicht! Ik ben met geen van de 7 producten bekend. Sothys veel over gehoord, maar nog geen ervaring mee. Heel gaaf dat je er een behandeling hebt gekregen. Nu heb je me wel erg benieuwd gemaakt naar de doucheolie en vooral de geur ervan 😂. Leuke budget tip heb je ook, ben benieuwd naar de ingrediënten. Zal als ik weer eens bij Action ben deze eens onder de loep nemen 🔍. Ik vind TK Maxx ook zo’n leuke winkel met budget spullen, kocht laatst een Koraanse body cleanser (wilde mijn dochter voor Kerst hebben) voor 5 euro ipv 15 euro (exact dezelfde!) bij een webshop in K-Beauty producten. Toen moest ik toch wel ff in mezelf lachen 😂.
TK Maxx is zeker leuk, ik had daar een Koreaanse toner (of lotion) toen gekocht. en het scheelt een hoop geld inderdaad. In Utrecht is die winkel wel heel rommelig, maar ik denk dat daarom alles ook goedkoper is…?
Mooie foto! En leuk om te lezen. En ja de Ac.tion heeft best vaak goede producten, ik had van de zomer een srub met AHA voor onder de douche, heerlijk spul en nog geen 2 euro. Verder ‘zweer’ ik bij de under eye pads met komkommer, vier setjes voor 1 euro. Of het veel doet weet ik niet (nee denk ik) maar mijn droge huid onder mijn ogen voelt wel fijn gehydrateerd. Het zijn deze: https://www.action.com/nl-nl/p/2565985/skin-bliss-komkommer-oogmaskers/
Verder een fijne basic crème (Koreaans), de Purito deep sea pure water cream. Tot nu toch de enige crème die niet gaat rullen na eerst een toner en een serum. Fijne jaarwisseling Babs en al is het maar 1 minuut per dag, de dagen worden langzaam langer. Liefs, Ilona
Bedankt voor de tip van de eyepads en de cream, ga ik zeker onthouden! Jij ook een goede jaarwisseling, Jeroen heeft een schaal vol oliebollen gemaakt en straks eten wij opgebakken boerenkool. Katjes zijn allemaal boven…maar gelukkig net allemaal lekker gegeten gelukkig. Liefs, Babs
Happy New Year en hartelijk dank voor de leuke, mooie, en zeer persoonlijke vlogs Xoxo
Jij ook een goede jaarwisseling en een goed nieuwjaar! Liefs!