PUPA Milano Sunset Blooming Summer Collection 2019
SUNSET BLOOMING is de nieuwe zomercollectie van PUPA Milano. Kenmerkend is de verleidelijke tropische stijl met zonnige details en een moderne touch. De warme kleuren van de zonsondergang contrasteren met de levendige tonen van de opkomende zon. In een betoverende omgeving van exotische bloemen onthult PUPA Milano haar tropische stijl met een eigentijdse en moderne twist. Warme en diepe kleuren worden vakkundig afgewisseld met koele en stralende tinten.
Satijnzacht en glanzend wisselen elkaar af. De lichtgewicht texturen in intens blauw en diep groen worden gecombineerd met gouden accenten en afgewisseld met tinten als paars en fuchsia. Make-up om de gebruinde huid te versterken en te verfraaien met lichte metallic reflecties op het gezicht en intense, volle lijnen om de ogen. De lippen en nagels in kleuren als opvallende tropische bloemen.
De producten:
MADE TO LAST LIP DUO-Liquid Lip Colour, Colour And Topcoat, Waterproof Long Lasting
Liquid Lip Colour is verrijkt met een combinatie van filmvormende polymeren, zorgt voor een uitzonderlijke hechting aan de lippen en een ultra langdurige kleur. De niet-vette textuur droogt snel en zonder plakkerig aan te voelen in een superdunne film.

Vrij van parabenen. Dermatologisch getest.
De topcoat is verrijkt met een innovatieve mix van siliconen en was, die zorgt voor een extreem comfort en een extra glanzende finish. De textuur is zacht, niet plakkerig en comfortabel.
Vrij van parabenen. Dermatologisch getest.

Adviesverkoopprijs: € 15,50
SUNSET BLOOMING DUO EYESHADOW-Compact duo eyeshadow – radiant effect
Zijdezachte, lichtgewicht en ultrafijn textuur, met een ongelooflijk zachte touch die perfect blijft zitten en comfortabel aanvoelt. Deze eyeshadow is eenvoudig toe te passen en hecht perfect op de huid. De unieke uitstraling roept de warme tonen op in het zomerseizoen. Ogen worden verlicht met een satijnen effect. De kleur is puur en homogeen vanaf de eerste keer aanbrengen.


Adviesverkoopprijs: € 19,95
MULTIPLAY- Triple-purpose eye pencil
Dit creamy potlood kan op drie manieren gebruikt worden: als kajal voor een intense kleur, als eyeliner voor een precieze en gedefinieerde lijn en als oogschaduw die makkelijk te blenden is met de handige applicator. Voor een long-lasting, vlekkeloos resultaat.


SUNSET BLOOMING BLUSH & HIGHLIGHTER-Blush & higlighter – colour & light reflections
Een zijdezachte formule verrijkt met Soft Focus Powder en Sparkling Pearls zorgt voor een zachte en stralende huid. Kostbaar gouden micro-parels geven een stralend effect. De harmonie van roze tinten doet de natuurlijke kleur van de wangen herleven met een stralende teint voor een frisse, gezonde gloed.

Adviesverkoopprijs: € 27,50
LASTING COLOR GEL-Glass Effect Nail Polish
Mooie egale, glanzende en kleurrijke finish. Samengesteld uit een mix van pigmenten en parels voor stralende glans. De kleuren matchen perfect met de kleuren van de lipsticks.
Adviesverkoopprijs: € 7,95
Prachtige collectie!
Voor meer informatie: www.pupa.nl
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Oh waauw wat is deze collectie alweer prachtig!!
Mijn schoonheidsspecialiste verkoopt dit merk, kan ik de collectie even goed bekijken als ik daar ben de volgende keer.
Ziet er goed uit! Laat dat zomerse weer maar weer terugkomen! Dat donkerblauwe oogpotlood lijkt me erg mooi en is denk ik wel iets voor mij.
wat een mooie collectie.
nieuwe en zPrachtige eer mooie teinten…..
Xoxo