Review Remederm Body Care van Louis Widmer- De dermatologische lichaamsverzorging voor de zeer droge huid
Het was volop zomer in ons land en de zon liet zich dan ook meer dan prominent zien. Voor de huid kan té veel zon leiden tot een droog en trekkerig gevoel. De Remederm-lijn van Louis Widmer is speciaal ontwikkeld voor de zeer droge huid. Deze lijn bevat een aantal intensief hydraterende producten die het natuurlijke vochtgehalte direct aanvullen en de huid weer snel comfortabel, zacht en aangenaam soepel laten aanvoelen.
Een droge huid is een veel voorkomend probleem, zeker net na de zomermaanden en in het gure najaar. Het wordt veroorzaakt door een verminderde barrièrefunctie van de huid. Dit leidt tot vochtverlies en tot een vermindering van het vochtbindende vermogen. Een droge huid is namelijk minder goed in staat om lipiden (vetten) te binden, waardoor de huid strak, oncomfortabel en trekkerig aanvoelt.
Herstel van zowel de huidbarrière als het verminderde vochtvasthoudende vermogen
Een droge huid verliest ook het vermogen om goed te functioneren. De kans op beschadigingen door schadelijke externe invloeden en vroegtijdige huidveroudering wordt dan groter. Tevens neemt het risico op infecties toe. Ook is het voor de droge huid bijna onmogelijk om werkzame stoffen te binden en wordt de huid daardoor heel kwetsbaar voor tal van ongemakken. Een droge huid heeft daarom een dagelijkse verzorging nodig die de natuurlijke huidbarrière en het verminderde vochtvasthoudende vermogen intensief herstelt.
Louis Widmer Remederm Body Care
De dermatologische Body Care-producten van Louis Widmer Remederm zijn speciaal ontwikkeld voor de behoeften van de droge- en zeer droge huid. Deze beschermen de huid langdurig tegen uitdroging en helpen de natuurlijke huidregeneratie te activeren. De ingrediënten in deze producten vullen vochttekorten direct aan en houden dit bovendien langdurig optimaal vast.
Met intensief hydraterende Ureum
Een aantal producten uit de Remederm-lijn bevatten het intensief voedende, hydraterende en herstellende ingrediënt Ureum. Van nature maakt ons lichaam deze stof aan, maar het wordt ook aan cosmetische producten toegevoegd waarbij vochtherstel van groot belang is. Ureum zorgt ervoor dat het vocht langdurig wordt vastgehouden in de huid en deze heel intensief gehydrateerd wordt. Als bijkomende eigenschap verwijdert het (bij hoge concentraties) ook overtollige, droge huidschilfers en laat het de huid daardoor weer fluweelzacht en soepel aanvoelen.
Remederm Doucheolie
Een zeer droge huid kan door baden en douchen nóg verder uitdrogen. Om dit te helpen voorkomen is er de Remederm Doucheolie van Louis Widmer. De milde samenstelling verfrist, reinigt en verzorgt de huid intensief tijdens het douchen.
Deze doucheolie bevat hoogwaardige lipiden afkomstig uit plantaardige oliën van bernagie, zonnebloem, arachide, amandel, jojoba en ricinus (castor). De toegevoegde panthenol en bisabolol hebben verzachtende en herstellende eigenschappen. Dit heel milde doucheproduct is geschikt voor zowel volwassenen als kinderen.
Remederm Lichaamsolie Spray
De Remederm Lichaamsolie Spray is al jaren één van de bestsellers van Louis Widmer en dat is niet voor niets. Deze intensief voedende en hydraterende body spray bevat bisabolol en natuurlijke amandel-, zonnebloem- en jojoba oliën. De samenstelling is rijk aan antioxidanten in de vorm van de vitamines A en E in de strijd tegen vroegtijdige huidveroudering. Natuurlijke lipiden maken de zeer droge huid weer snel aangenaam soepel en fluweelzacht.
De synergetische combinatie van ingrediënten helpt ook tegen huidirritaties zoals roodheid, huidschilfers en een jeukende huid. De lichte olieformule wordt heel snel door de huid opgenomen, zonder vettig aan te voelen. De handige spray maakt deze lichaamsolie gemakkelijk, doelgericht en praktisch in gebruik.
Remederm Lichaamsmelk
Louis Widmer Remederm Lichaamsmelk bevat 5% ureum, dat de zeer droge huid extra intensief hydrateert. De toegevoegde jojoba-olie en een speciaal aminozurencomplex beschermen, voeden en verzorgen de huid. Panthenol werd toegevoegd, omdat deze werkzame stof het vermogen om vocht in de epidermis vast te houden verbetert en het verzacht de geïrriteerde huid.
Vitamine E is een krachtige antioxidant en neutraliseert de schadelijke werking van vrije radicalen. Deze heel aangename, romige textuur dringt snel in de huid en hydrateert de huid de hele dag lang. De rijke samenstelling beschermt tegen uitdroging en laat de huid weer zacht en soepel aanvoelen.
Remederm Fluide
Louis Widmer Remederm Crème Fluide bevat 3% Ureum en een speciaal aminozurencomplex dat de zeer droge lichaamshuid beschermt, voedt en verzorgt. Panthenol werd toegevoegd om het vocht in de epidermis langdurig vast te houden en het verzacht tevens de geïrriteerde huid. De vitamines A en E zijn beide krachtige antioxidanten in de strijd tegen vrije radicalen.
Deze aangenaam vloeibare textuur is ideaal voor grotere huidoppervlakken, dringt snel in de huid en hydrateert de huid de hele dag lang. De rijke samenstelling beschermt tegen uitdroging, regenereert de droge huid en laat de huid weer streelzacht en soepel aanvoelen.
Remederm Lichaamscrème
Louis Widmer Remederm Lichaamscrème heeft dezelfde samenstelling als de Fluide, maar dan in een meer romige en volle textuur. Deze rijke samenstelling beschermt tegen uitdroging, regenereert de droge huid en laat de huid weer streelzacht en soepel aanvoelen. Perfect geschikt als body crème tegen huidstriemen. Deze crème is ook ideaal voor baby’s en kinderen met huidirritaties of rode vlekken. De volle samenstelling maakt deze Lichaamscrème perfect geschikt als effectieve bescherming van de huid van het lichaam tegen de gure kou in het komende najaar.
Remederm Zilver Crème Repair
Een extreem droge en geïrriteerde huid heeft het zelfbeschermende vermogen verloren, met als gevolg dat jeuk en huidirritaties toenemen. Louis Widmer Remederm Zilver Crème Repair is speciaal ontwikkeld voor de extreem droge, geïrriteerde huidzones.
De speciale formule hydrateert, verzacht irritaties, herstelt de barrièrefunctie, heeft een gunstige invloed op de natuurlijke weerstand van de huid en verhindert dat bacteriën en andere ongewenste kiemen zich op de huid kunnen verspreiden. Het toegevoegde Zilver-extract remt de groei van micro-organismen, terwijl een hoog gehalte Vitamine A en E de schadelijke invloeden van vrije radicalen neutraliseert. De toegevoegde panthenol verzacht de geïrriteerde huid en 3% Ureum hydrateert de huid. Bernagieolie, dat heel rijk is aan gammalinolzuur, vermindert huidirritaties en helpt bij het regenereren van de extreem droge en geprikkelde huid.
Wat vind ik van deze producten?
Toen ik de persberichten las en de producten van Louis Widmer bij de drogist bij ons om de hoek zag staan was mijn eerste gedachte: “Deze producten zijn vast heel zacht voor je huid en ruiken vast ook zo!” Dat had ik goed ingeschat, eigenlijk al door de uitstraling van de verpakkingen kreeg ik die indruk. Dus zeker goed gedaan door de ontwerpers!
De Douche-Olie schuimt een heel klein beetje maar is ronduit zalig voor mijn droge huid. Vooral in de winter is mijn huid stukken droger en dan gaan mijn benen en rug altijd jeuken. De centrale verwarming draagt een steentje bij, ik ben nogal een koukleum dus die verwarming bij ons gaat van laag naar hoog en vice versa. Het is bij ons lastig om de temperatuur gelijkmatig te houden. Dan is het hier bloedheet en dan tocht er weer een koude golf over de grond.
De lichaamsolie in sprayvorm is een mooie aanvulling als je huid na het douchen nog droog aanvoelt (Mocht je de douche-olie niet hebben). Zelf schiet ik het liefst direct in mijn kleding maar deze spray is een zaligheid om op een nog ietwat vochtige huid te sprayen. Net als met laagjes kleding je warmer houdt het, in dit geval houdt de spray vet en vocht vast.
Het duurt even voordat de spray helemaal is ingetrokken, maar voelt niet vet of plakkerig. En de geur is wederom heel mild.
De Crème Fluide heeft de textuur van een stevige bodymilk maar voelt veel rijker en vetter aan. Dit in tegenstelling tot de Lichaamsmelk, die is dunner en trekt sneller in.
De Lichaamscrème is nog steviger en romiger en deze vind ik qua geur het meest neutraal. Perfect om mee te nemen op de wintersport mocht je daar naartoe gaan!
De Zilver Crème Repair heeft ook een neutrale geur en heeft een volle textuur die meer op de huid blijft liggen. Mijn benen waren weer geïrriteerd door een bot scheermesje en het verzacht direct. Vaker mesjes verwisselen dus, maar als ik eenmaal onder de douche sta ga ik er pas uit als ik mij af kan drogen. Nieuwe scheermesjes liggen bij ons niet in de douche omdat de vochtigheid het mesje dan kan aantasten.
Kortom, fijne producten voor een heel droge en geïrriteerde huid! Met een zachte babygeur en zeker geschikt voor de kleintjes. Ik denk dat je ook met een gerust hart de bodyproducten ook voor je gezicht kan gebruiken want mild zijn ze!
Distributie, verkoopadressen en meer informatie:
De producten van Louis Widmer worden in Nederland op de markt gebracht door Louis Widmer Nederland uit Gorinchem.
Advies verkoopprijzen:
- Louis Widmer Remederm Doucheolie € 14,90/200 ml.
- Louis Widmer Remederm Lichaamsolie Spray € 21,20/150 ml.
- Louis Widmer Remederm Lichaamsmelk € 19,20/200 ml
- Louis Widmer Remederm Fluide € 19,20/200 ml.
- Louis Widmer Remederm Lichaamscrème € 29,80/250 ml (pot) en € 11,20/75 ml. (tube)
- Louis Widmer Remederm Zilver Crème Repair € 17,20/75 ml.
Voor meer informatie is er de website: https://www.louis-widmer.com/nl_NL
De producten van Louis Widmer zijn verkrijgbaar via de geselecteerde Louis Widmer verkooppunten, deze zijn te vinden via de link: https://www.louis-widmer.com/nl_NL/locator/
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Ik vind deze producten heel fijn! Vooral de doucheolie verbaasde me in positieve zin. Echt heel erg fijn!
Zeker weer een hele fijne lijn, mijn droge huid is er heel blij mee x
Ik ben deze producten ook druk aan het uittesten tot nu toe bevallen ze erg goed.;)
x Robin
Lijken me fijne producten. Vind dit sowieso een fijn merk. Ik heb van Remederm eens een crème gehad die ik voor een soort eeltplekjes langs mijn nagels gebruikte (ik heb vroeger op mijn nagels gebeten: niet te geloven he! daar kwamen die plekjes vandaan en waren behoorlijk hardnekkig) en dat hielp heel erg goed.
Deze producten klinken erg aangenaam
Dit klinkt erg interessant!
Ik heb me toevallig laatst verdiept in producten met Ureum. Dat schijnt ook goed te zijn voor een eczeemhuid, want helaas heb ik daar weer last van de laatste dagen. Krijg ik altijd wanneer het weer omslaat, zo vervelend!
Mooi merk is dit, heb er een keer een crème en een lippenbalsem van gehad. Zou het zelf niet snel kopen denk ik omdat er zoveel moois is in de winkels maar prettig voor de mensen die hier naar op zoek zijn.