Winactie via Instagram! Win de Emulsion Hydro-Active & Pro- Active Cream Light van Louis Widmer
Hoe leuk is dit, ik mag de perskit van Louis Widmer (zoals ik zelf ook ontving) weggeven aan een trouwe volger. Deze actie loopt niet via mijn blog maar via mijn Instagram account. Dus wie mee wil doen moet mij volgen op Instagram.
Win!
Ik vind het leuk dat ik weer iets mag verloten en dit mooie pakket is zeker de moeite waard. Ik heb er natuurlijk al eerder over geschreven en wil je nog kijken over welke producten het gaat, volg dan de link in de eerste alinea.
De actie loopt tot 5 december (hoe leuk als je op Sinterklaasavond hoort dat je gewonnen hebt) dus je hebt een week de tijd om mee te doen.
Het PR-bureau verzendt de prijs rechtstreeks naar de winnaar.
Heb je geen Instagram, niet getreurd. Ik hoop binnenkort een andere leuke winactie te organiseren via mijn blog.
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Mooie winactie Babs 😊!! Ik heb zelf nog het e.e.a. liggen qua gezichtsverzorging dus ik gun deze prachtige prijs aan iemand anders.
Wat tof dat je een set mag weggeven! Ik ga even kijken op je Instagram. 🙂
Hier zou ik zo blij van kunnen worden zeker nu er zoveel hemelwater naar beneden valt en er behoorlijk veel luchtvervuiling is, is mijn kurkdroge huid wel aan verwennerij toe…. 🙌😍
Ik doe mee
Xoxo