Vergelijkbare berichten

8 reacties

  1. Persoonlijk lijkt me een foundation in stickvorm niet heel handig. Ik gebruik toch liever een foundation in poedervorm die ik met een grote kwast aanbreng. Denk dat ik ém zo beter kan verdelen.

  2. Handig zo’n stick, al werk ik mijn make-up nooit bij. In de ochtend gaat het erop en in de avond er weer af. Alleen mijn lippen houd ik vet maar verder moet het gewoon de hele dag zitten! 😉

      1. Wat leuk dat je half Iers bent. Ik ben niet voor de volle 100% Brits. Mijn vaders oma komt uit York (vlak bij Leeds). Sproetjes heb ik (helaas) niet. Ik hou echt veel van Engeland. Ik ga er elk jaar wel naar toe, meestal naar London. Volgend jaar mei ga ik er weer heen om mijn verjaardag te vieren

  3. Interessant! Dit is nu weer typisch zo’n product waarbij ik het fijn zou vinden om in een soort van fotojournaal te zien hoe het werkt. Een video kan natuurlijk ook, maar daar neem ik minder de tijd voor op de een of andere manier.

    1. Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook niet meer het geduld heb om al die filmpjes te zien, vaak ook omdat er zoveel omheen gekletst wordt voordat het onderwerp zelf aan bod komt. Behalve echte stap voor stap tutorials, die bekijk ik wel.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.