G.M Collin Essential Infusion Dry Oil – Review
Ik heb nu zo’n zalige dry oil ontdekt! De Essential Infusion Dry Oil van G.M Collin voelt goed aan, ruikt zalig en ik mocht hem testen.
G.M Collin Essential Infusion Dry Oil
Deze kostbare olie is verrijkt met fytolipiden en zorgt voor een intense en verzachtende aanvulling van lipiden voor de droogste huid.
- Voedt intensief en vult de vochtbarrière van de huid aan.
- Beschermt de vochtbarrière van de huid.
- Maakt de huid soepeler en zichtbaar gladder.
- 99% van de ingrediënten zijn van natuurlijke oorsprong.
Belangrijkste ingrediënten
- Maracuja-olie (Passiflora Edulis Seed Oil): Rijk aan essentiële vetzuren, voedt de huid intensief.
- Cacao-extract (Theobroma Cacao Extract): Werkt kalmerend en verzachtend.
- Buriti-olie (Mauritia Flexuosa Fruit Oil): Hydrateert en voedt.
- Arganolie (Argania Spinosa Kernel Oil): Verzorgt de huid en herstelt de vetbalans.
- Zeefenchel-extract (Crithmum Maritimum Extract): Beschermt de huid tegen schadelijke invloeden van buitenaf.
- Padina Pavonica-extract: Bevordert de hydratatie en zorgt voor een voller effect van de huid.
Gebruiksaanwijzing
Na de reinigingsstappen en mist, ca. 2 ml of 2 pompjes in het gezicht, hals en decolleté inmasseren tot het volledig geabsorbeerd is.
Wat vind ik ervan?
Zoals jullie weten ben ik dol op droge oliën omdat ik, en vast vele anderen met mij, geen vettige, plakkerige huid wil hebben. Een droge olie trekt snel in en je hebt ook geen last van een glimmend gezicht, dus deze dry oil is perfect voor je gezichtsverzorging.
Zoals jullie zien zit het bomvol mooie oliën, perfect als je een normale tot droge huid hebt. Zeker als je huid soms wat trekkerig aanvoelt. In de dop zit een “knopje” en als je die indrukt vult de pipet zich met de olie. Mooi systeem!
Maar wat zijn eigenlijk fytolipiden?
“Deze kostbare olie is verrijkt met fytolipiden” lezen we in de beschrijving. Lipiden zijn een brede groep van vetachtige stoffen die oplosbaar zijn in organische oplosmiddelen (zoals alcohol) maar niet in water. Denk aan o.a. sheaboter, jojoba-olie of ceramiden.
Fytolipiden zijn een subcategorie van lipiden die specifiek afkomstig zijn van planten (het Griekse voorvoegsel fyto betekent “plant”). Fytolipiden zijn lichte en huidvriendelijke oliën. Ze kalmeren en voeden de huid zonder de poriën te verstoppen – en ze helpen bij het afleveren van actieve ingrediënten in de huid.
De geur
Alleen al om de geur smeer ik het meerdere keren per dag op mijn gezicht. Die is echt hemels lekker! Het doet mij denken aan mijn favoriete parfum Teint de Neige van Lorenzo Villoresi. Een heel zachte poederige geur. Daar lust ik wel pap van, haha! Wat mij betreft mag G.M Collin een parfum op de markt brengen met deze geur, dan ben ik de eerste die hem aanschaft! Op de laatste plek op de inci lijst staat parfum, maar ik denk dat de combinatie van al die oliën ook veel bijdragen aan deze geur.
Het is echt een super olie en je kan hem desnoods meerdere malen per dag aanbrengen op je gezicht. Je hoeft niet bang te zijn dat je er snel uitziet als een glimworm. Ik krijg er instant een zacht huidje van, het voelt gewoon top aan!
Voor meer informatie en officiële webshop zie G.M Collin. 30ml/ € 71,50
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.











Ik vind G.M. Collin echt een geweldig fijn merk! Ik heb de hydrating lotion mist onder andere van dit merk en ik gebruikt het dagelijks, heerlijk product. Hun sensiderm cream en oogcontour cream vind ik ook helemaal top!
Ik vind een serum op oliebasis erg fijn in de avond. Droge olie ken ik van Nuxe maar die vind ik voor het gezicht niet fijn wel voor het lichaam
Die van Nuxe heb ik ook, die is nog steeds niet op en ruikt ook heerlijk!
Dat ziet er echt als een heerlijke olie uit. En zo klinkt het helemaal. Fijn is dat, om je huid zo goed te verzorgen. Een heel fijn merk overigens vind ik ook.