Vergelijkbare berichten

8 reacties

  1. Hopelijk wordt het nu eindelijk voorjaar! Koningsdag heb ik ook niet zoveel meer mee. We waren op dat moment in Griekenland, heb nog wel een Koningsdag geïnspireerde nailart gemaakt, dat kon ik dan weer niet laten haha. Wat heerlijk zo’n thuiskok, Tom maakt er elke dag een feestje van. Dat puddingbroodje ziet er ook heel goed uit, maar na de vakantie moet ik weer rustig aan doen want ben aangekomen… toch teveel souvlaki gegeten 🤣

  2. Ik kijk er ook niet naar uit… maar ik hoop dat ze snel iets kunnen doen aan die “ontbrekende ” voortand. Omdat er al wat kiezen en tanden uit zijn is de boel gaan verschuiven dus een gapend gat aan de voorkant wat er zo lelijk / armoedig uitziet. Ik heb aangegeven dat ik de meest goedkope optie wil, dus geen ingewikkelde/dure procedures.

  3. Helaas heb ik weinig van het weer kunnen genieten omdat ik op kantoor zat. Donderdag vroeg naar huis maar thuis begon de onweer dus weer niet gelukt 😂 maar gisteren einde van de dag lukte het even. Succes bij de tandarts nooit leuk 😟

    1. (nogmaals, hij zet mijn reactie maar niet onder die van jou…)
      Ik kijk er ook niet naar uit… maar ik hoop dat ze snel iets kunnen doen aan die “ontbrekende ” voortand. Omdat er al wat kiezen en tanden uit zijn is de boel gaan verschuiven dus een gapend gat aan de voorkant wat er zo lelijk / armoedig uitziet. Ik heb aangegeven dat ik de meest goedkope optie wil, dus geen ingewikkelde/dure procedures.

Lief als je een reactie achterlaat!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.