Dagverzorging met UV-bescherming (SPF 15 en SPF 50) van Louis Widmer
Als het goed is begint de lente nu echt! Als ik de weergoden mag geloven gaat de zon uitbundig schijnen! En bij zon denk ik aan lekker in de tuin schilderen, backgammon spelen, maar ook aan een goede zonbescherming. In de winter “vergeet” ik het regelmatig omdat ik dan toch de hele dag binnen zit. I know, ook binnen moet je iets van een SPF gebruiken, want ook wanneer het bewolkt is dringt tot 90 % van de UV-stralen in de huid. Louis Widmer heeft natuurlijk ook fijne UV-dagverzorgingen, ik laat jullie er een zien met een SPF van 15 en een met een SPF van 50!
Dagverzorging met UV-bescherming
Zon- en outdooractiviteiten zijn goed voor lichaam en geest. Maar opgelet: ook zijn ze dus de oorzaak van vroegtijdige huidveroudering.
Met de dagverzorgingsproducten met UV-bescherming van Louis Widmer kun je doeltreffend vroegtijdige huidveroudering tegengaan.
Ze zijn een betrouwbare ondersteuning in het dagelijkse leven. Deze producten hydrateren en verzorgen voortreffelijk. Ze zorgen voor een stralende teint en beschermen tegen UV-stralen.
De dagverzorgingsproducten met UV-bescherming zijn zorgvuldig afgestemd op de verschillende huidtypes. Ze onderscheiden zich dankzij hooggedoseerde actieve bestanddelen en UVA-, UVB- en breedspectrumfilters.
Elke dag een doeltreffende bescherming tegen UV-stralen
Lunch op een terras? Een wandeling in de natuur? Iedereen geniet van zonnige dagen. De zon heeft een positieve invloed op ons humeur, geeft ons energie en stimuleert de productie van vitamine D. We voelen ons beter en ons immuunsysteem krijgt een boost. Echter, met elke zonnestraal stellen we ons ook bloot aan UV-stralen die op onze huid inwerken. Dit heeft meerdere gevolgen: het huidverouderingsproces versnelt, het genetische erfgoed van onze huidcellen is beschadigd en het kan zelfs huidkanker veroorzaken.
Geniet elke dag zonder zorgen
Iedereen heeft een eigen natuurlijke bescherming tegen UV-stralen. Dit is afhankelijk van het fototype.
Algemeen geldt: personen met een heel lichte huid hebben een natuurlijke bescherming van 5 tot 10 minuten; personen met een donkere huid zijn tot 90 minuten beschermd. Het gezicht, het decolleté en de handen zijn elke dag lang aan UV-stralen blootgesteld.
Een gezonde en vitale teint dankzij hooggedoseerde actieve bestanddelen
De dagverzorgingsproducten met UV-bescherming van Louis Widmer zijn zorgvuldig afgestemd op de verschillende huidtypes. Ze onderscheiden zich dankzij hooggedoseerde actieve bestanddelen. Om de doeltreffendheid te garanderen bevatten de producten een uniek biostimulatorencomplex, vitamine E, dat de huid regenereert en panthenol dat de huid verstevigt. Voor zowel ontwikkeling als productie stelt Louis Widmer hoge eisen aan zowel grondstoffen als aan samenstellingen.
De dagverzorgingsproducten met UV-bescherming van Louis Widmer zijn je ideale partner om een dag in de open lucht door te brengen zonder je zorgen te hoeven maken. Ze beschermen doeltreffend tegen vroegtijdige huidveroudering en geven je huid een gezonde en vitale teint.
NIEUW! Dagcrème Fluid UV 15 € 26,50 (50 ml)
Voor vederlichte frisheid, 24-uur hydratatie en bescherming Ideaal voor de vette en gemengde huid. Bijzonder doeltreffende dermatologische dagverzorging.
- Verzorgt en hydrateert de huid. De ultralichte textuur dringt onmiddellijk in en is daarom ook geschikt voor de vette huid. Deze dagverzorging vormt een ideale basis voor make-up
- Het biostimulatorencomplex, hyaluronzuur en DayMoist CLR™ vervangen in de hoornlaag de natuurlijke bestanddelen die het vocht in de huid vasthouden. De huid is de hele dag gehydrateerd
- Panthenol verzacht de geïrriteerde huid. Vitamine E neutraliseert de schadelijke werking van vrije radicalen.
- UVA- en UVB-filters beschermen tegen UV-stralen.
ACTIEVE INGREDIËNTEN
- Biostimulatorencomplex
- DayMoist CLR™
- Vitamine E
- Panthenol
- Hyaluronzuur (vormt een film)
- UVA- en UVB-filters
- Breedspectrumfilter
Wat vind ik ervan?
De fluid zit in een tube met klikdop en hij is nagenoeg geurloos (zonder parfum), maar er is ook een licht geparfumeerde variant. De fluid heeft een dunne, maar niet waterige textuur. Fijn dat het direct in de huid opgenomen wordt en het laat ook geen wit of vettig laagje achter. Als je al last hebt van een vette of gemengde huid dan wil je natuurlijk geen vettig laagje terugzien.
Ik vind hem heel fijn en zal hem deze zomer zeker dagelijks gaan opbrengen.
Dagcrème UV50 € 33,90 (50 ml)
Deze dagcrème met SPF50 kreeg ik ook toegestuurd en ik had daar al uitgebreid aandacht aan besteed. Wil je liever een hogere bescherming dan is deze ook heel fijn. Enig minpuntje vind ik de geur. Ik vind het lekkerder als er iets van een parfum in zit en voor de liefhebbers zoals ik is er ook een licht-geparfumeerde variant. Ik mis een beetje die heerlijke zachte crème geur die Louis Widmer altijd heeft. Klik op de link als je er meer over wilt weten!
Zacht roze geeft direct dat vederlichte gevoel…
Als extraatje zat dit setje er nog bij: een lekkere reinigingsmilk en lotion, handig voor op reis! Dit setje is in de winkel gratis verkrijgbaar bij aankoop van twee Louis Widmer producten waarvan 1 dagverzorging met UV-bescherming.
Over Louis Widmer
Net zoals alle andere Louis Widmer-producten zijn ze het resultaat van de nieuwste dermatologische knowhow en worden ze volgens farmaceutische richtlijnen geproduceerd.
Hierdoor is hun onberispelijke kwaliteit, optimale doeltreffendheid en uitstekende huidtolerantie gegarandeerd. De dagverzorgingsproducten met UV-bescherming vind je exclusief bij erkende, gespecialiseerde verkooppunten waar je terecht kunt voor persoonlijk en deskundig advies.
Zie www.louis-widmer.com voor meer informatie. Made in Switzerland.
Gebruik jij in de zomer een SPF15 of liever een SPF50?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
















Ik gebruik verschillende soorten spf. Als de zonkracht heel hoog is of als ik de hele dag buiten ben (festival, o.i.d.) dan een hoge factor.