Vergelijkbare berichten

8 reacties

  1. Wat leuk dat je er een behandeling mee kreeg. Ik had er nog nooit van gehoord. Zou je het nog een keer doen of was het een keer en nooit weer? Ps. mooie blouse had je aan!

    1. Als het kon, dan zou ik het zeker nog ene keer doen, ook omdat je na 3 behandelingen echt een goed resultaat ziet. Die blouse is van de Wibra, volgens mij ook helemaal van katoen, prima voor de zomer!

  2. Mooie behandeling. Mijn huid is ook echt gevoeliger geworden, ben ook met retinol gestopt merkte dat het niet goed meer was voor mij. Nu glans ik weer meer 😁

    1. Volgens mij kan je na een behandeling een (hyaluron) serum en crèmes gebruiken, gewoon dezelfde die je altijd gebruikt. Ik denk dat je retinols wellicht een dagje moet overslaan. Sport en saunabezoek 24 tot 48 uur uitstellen, zo ook de zon en zonnebank. (en een SPF gebruiken). Ook geen poeder of foundation de eerste 48 uur.

  3. Leuk, ben benieuwd naar het resultaat als je alle behandelingen hebt gehad, moet je tussen de behandelingen ook nog een speciale crème of serum gebruiken?

    1. Ik vrees dat het bij 1 behandeling blijft, ik was alleen een model voor de demonstratie… 😉
      Je hoeft geen speciale crèmes aan te schaffen, gewoon wat je altijd gebruikt. (en van harte met Ed, hij heeft een prachtige dag qua weer in ieder geval!)

      1. Dankjewel helaas konden we niet weg de warmte pomp moest bijgevuld worden,altijd gedoe😬 sindsdien geen warm water er zou iemand komen tussen 14 en 16, niet natuurlijk toen tussen 20 en 22, ook niet…..straks maar weer bellen en ik haat koud 🚿 zal dus wel na het weekend worden gezien de reviews bij dit bedrijf…..wel lekker weer inderdaad. Volgende week wordt het koeler maar geen regen gelukkig.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.