Vergelijkbare berichten

15 reacties

  1. Dankjewel lieve Babs voor jouw complimentje! 😀 Schrikken inderdaad als een van je katten valt. Als er hier iets met één van onze kattenvriendjes is, komt paniek om de hoek kijken…

  2. Gefeliciteerd met je nichtje, wat ontzettend leuk. En heel leuk om het verhaal over je eigen ervaring te lezen. Ik ben het echt eens met dat je je instinct moet volgen. Ik heb zelf natuurlijk nog geen kinderen, maar ik zie het dochtertje van mijn zus in principe als mijn eigen;) Haar dochtertje was ook niet de makkelijkste, maar gewoon laten huilen vind ik ook zoiets raar. Huilen is het enige dat een baby kan, het is de enige manier van communiceren dus dat advies heeft mijn zus ook nooit opgevolgd;). Zo lief ook de foto’s. En ik moest weer enorm lachen om Marie en Toulouse!

  3. Hey Babs,

    Gefeliciteerd! Super leuk dat jouw nichtje bevallen is 🙂 . En awww die foto’s van vroeger. Altijd leuk om oude foto’s weer eens terug te zien. En die taart…ziet er lekker uit 😀 !
    Super leuke heb je gewonnen zeg! En wat leuk die vermeldingen, wat lief van Manuela!

    Owww arme Marie! En ow ow…de foto….hihihihi gelukkig is er niks aan de hand! En dat Marie er verder niks aan overgehouden heeft hihi. Phoe katten kunnen echt rare dingen uithalen. Link heeft ook altijd zijn gekke uurtje en springt zelfs tegen de muren op…de gek! Hij springt gelukkig niet bij ons op het aanrecht, dat is denk ik te hoog voor hem. Tips heb ik dus helaas niet voor je….hopen dat Toulouse het wel een beetje voorzichtig doet allemaal.

    Liefs!

  4. Leuke week weer Babs. Zo’n gebeurtenis in de familie brengt altijd weer herinneringen terug he? Mooi hoe dat werkt. Het klinkt alsof je je handen vol hebt aan die 2 katjes. Tips heb ik helaas niet voor je. Onze Luna is gelukkig heel voorzichtig en ze zal niet zo op het gasstel springen.

  5. Leuk overzichtje weer. Ik ben ook vooral mijn eigen gang gegaan toen Timo was geboren, tot groot ongenoegen van mijn toenmalig schoonouders. Ik was er namelijk niet zo happig op om de baby maar door te geven op het moment dat er visite was en ook de fles gaf ik zelf (als je borstvoeding geeft vraagt toch ook niemand of ze het mogen doen?) hahaha

  6. Gefeliciteerd Babs! Wat leuk dat jouw nichtje nu ook bevallen is 🙂 Ik herken het moe zijn wel hoor, zo gaat het er hier thuis precies aan toe. Maar je smelt inderdaad, daar heb je helemaal gelijk in.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.