Vergelijkbare berichten

7 reacties

  1. Het is waardeloos weer….(understatement) en een witte kerst zit er niet in. Wij eten ‘gewoon’ kaasfondue bij mijn moeder en de 2e dag, ach we zien wel. Ik was even bij AH omdat ik geen eieren meer had (vanavond maak ik Foe Yong Hai) en wat mensen allemaal in hun karretjes ‘gooien’….hoeveel kun je op?? Leuk die sleutelhangers, heel knap en wat een leuk foto’s van de katten weer. Gisteren was de kortste dag maar pas zo tegen eind januari worden de dagen weer wat langer, het is nu grijzer dan grijs. (geen fity shades of grey, maar 1000)…kou is niet erg maar dit vieze natte waardeloze weer. Fijne dagen! Er is nog iets onderweg voor de katten.

    1. Mensen kopen volgens mij altijd veel te veel voor de kerstdagen, maar het kan natuurlijk zijn dat hele families langskomen. Lekker, Foe Yong Hai, benieuwd hoe zelfgemaakte smaakt. Ik heb een Nederlandse kok “ontdekt op YouTube en hij maakt allemaal Chinese en Surinaamse gerechten (maar ook erwtensoep, pannenkoeken en meer). Ik wil een keertje zijn roti maken, die kant en klare uit de supermarkt valt zo tegen. https://youtu.be/B4cwuugBRzY?si=bci6o_wQBw1HKTBb
      Hij maakt ook bami en tomatensoep zoals van de Chinees. Die tomatensoep vind ik altijd lekker en nu snap ik ook waarom die kip altijd zo anders smaakt en heel zacht is. Hij heet Jop van der Bijl en hij legt het allemaal heel rustig uit.
      Wij hebben wat kerstverlichting in de tuin gehangen, staat heel gezellig en zo kan ik vanuit mijn kamer ook beter de katten zien. Van mij mag het snel weer lente zijn, de tuin ziet er ook zo goor (groen) uit en bijna iedere dag steken ze hier in de buurt vuurwerk af. Katten weer van slag…
      Afijn, hartstikke lief van je, zullen ze zeker waarderen! (Kaartje zal vast maandag bij jullie arriveren, ik zag de postbode bus vrijdag net wegrijden, hij was 1 uur vroeger dan normaal…pfff)

      1. Het was lekker en mijn recept kwam gewoon van AH: https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1193283/foe-yong-hai ik had alleen zilvervliesrijst in huis, maar het is met witte rijst lekkerder, ik had een zak Chinese wokgroente (Lidl) en als extraatje een handje bevroren doperwtjes. Was echt heel gemakkelijk, als je de saus gemaakt hebt is het in 10 minuten klaar.
        Alvast dank voor je kaartje, vandaag komt de post niet en in mijn app van PostNL zitten al dagen poststukken die ik nog steeds niet heb, en het dan maar raar vinden dat mensen geen kaarten meer sturen. Jop van der Bijl ‘ken’ ik wel legt het inderdaad goed uit (hebben ook een cateringbedrijf) en ook kookboeken geschreven.

  2. Het is erg grijs weer inderdaad vreselijk je zou er in een depressie van schieten. Eerste kerstdag ga ik koken voor de rest zie ik het wel. Hele fijne dagen gewenst

  3. Leuke blog weer.
    Ik wens jouw en he familie een fijne kerst en hoop voor jouw mee voor sneeuw. Ook een knuffel voor jouw kattekinderen.

Lief als je een reactie achterlaat!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.