Okselfris de Lente & Zomer door met Salt Of The Earth – Review
Deodorant, we gebruiken het (bijna) allemaal. Zeker nu het hoogzomer is, hebben we graag een deodorant op zak. Natuurlijk helpt het ook om je iedere dag te douchen (of desnoods met een washandje bij de wastafel) want oud zweet ruikt het meest onfris. Salt Of The Earth heeft een nieuwe roll-on ontwikkeld met een grotere rolbal. Ook kreeg ik een spray met een heel lekkere frisse geur, kijk maar mee!
ROLL-ON BENEFITS OP EEN RIJ
Ter aanvulling op onze huidige roll-on deodorants, heeft Salt Of The Earth samen met het awardwinnende ontwerpbedrijf; Rodd Desig, de nieuwe roll-on deodorant ontwikkeld. De benefits van dit nieuwe product, zetten we graag voor je op een rij:
1. Een van de eerste, hervulbare roll-on deodorant op de markt;
2. Een grotere rolbal ;
3. Een volledig recyclebare verpakking, gemaakt van post-consumer gerecycled plastic.
Één ding is zeker: met Salt of The Earth maak jij je geen zorgen meer over het milieu én je huid.
HANDIG OM TE (Z)WETEN
De deo is 100% natuurlijk en is verkrijgbaar in twee kleuren en geuren; Lavendel & Vanille en Amber & Sandalwood.
Fun fact: om langdurig plezier te hebben van de frisse geur is het belangrijk om af en toe van geur te wisselen.
Waarom? Je lichaam went op een gegeven moment aan je vaste product/ geur, waardoor het na een tijdje minder effectief kan werken. Gelukkig zijn er bij Salt Of The Earth diverse geuren per product.
KEUZE IS REUZE
Het deodorantassortiment van Salt Of The Earth mag je naast duurzaam ook zeker divers noemen. Van deodorant sprays en sticks tot deodorant balsems, met een hervulbaar concept. Een deel van dit assortiment is naast Amazon.nl & Biggreensmile.nl, ook verkrijgbaar bij Etos online én in de schappen. Namelijks de roll-on deodorants, spray deodorants in twee geuren en de geurvrije deodorant.
Wat vind ik ervan?
Ik kreeg een spray en de nieuwe roll-on toegestuurd. De roll-on is de lavender & vanille deodorant versie. Een heerlijke zachte, rustgevende geur. Tip! De lavender & vanille handzeep van Salt of The Earth ruikt overigens ook zo lekker.
De spray die ook in het pakketje zat was in de geur coconut + ocean. Deze spray gebruik ik nu bijna dagelijks, niet omdat ik zoveel zweet maar het houdt de boel wel lekker fris met deze hitte. En eerlijk gezegd ben ik bang dat de lavendel en kokos variant bijen aantrekt… Ik ben als de dood voor bijen en wespen dus deze bewaar ik voor de herfst. Momenteel gebruik ik ook geen parfums of eau de toilette want ik wil niet dat de kittens bedwelmd worden door die sterke geur van een parfum. Ze kunnen nog niets horen of zien maar ruiken wel!
Zoals ik al vaker zeg, ik zweet onder mijn oksels nauwelijks, maar gek genoeg kan het zweet mij wel uitbreken over de rest van mijn lichaam. Vooral ’s nachts word ik nog wel eens drijfnat wakker van het zweet. Als ik zo bij andere bloggers lees houden de deodorants van Salt of The Earth je ook goed droog, zweet je extreem veel dan moet je wellicht voor een sterkere, speciale variant gaan. Al met al is iedereen heel positief over deze deodorants!
OVER SALT OF THE EARTH
Salt of The Earth maakt sinds 1993 milieuvriendelijke, natuurlijke huidverzorgingsproducten en is dé nummer 1 op het gebied van natuurlijke deodorant. Ze ontwikkelden diverse serie deo’s die je op een natuurlijke manier tegen ongewenste zweetgeuren beschermen. De Salt of The Earth spray, roll-on en balm deodoranten bevatten huidverzorgende Aloë Vera en degenen met een geur, bevatten daarnaast ook botanische extracten en essentiële oliën.
Met de nieuwe roll-on deodorants van Salt Of The Earth breng je de warme dagen okselfris door. Nu ook bij Etos online én in de schappen verkrijgbaar!
Welk merk deo gebruik jij meestal?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Deze zijn zo fijn!! Ben ook heel erg benieuwd naar de Coconut + ocean, ik hou van kokosgeuren!
Ik ben heel benieuwd naar de coconut + ocean geur. Ben sowieso dol op geuren waar kokos in zit of die er helemaal naar ruiken 😊. Ik gebruik er nu een van Happy Earth, die lijken qua vormgeving veel op de salt of the earth deo’s vind ik. Ik werd laatst voor het eerst in mijn leven gestoken door een wesp bij een zwembad… brrr was best pijnlijk. Om die reden ben ik ook wat voorzichtiger met geuren geworden. Wil ze absoluut niet aantrekken.
Ik heb van dit merk ook 2 verschillende spray deo’s en ben er heel tevreden over.
Los van de originele Dove-roller (die wit met blauwe verpakking) probeer ik graag natuurlijke deodorants uit. Happy Earth vind ik een fijn merk. De spray is – naast dat kristal – heel prettig. Van Lekker probeerde ik ook een deodorant uit trouwens die ook fijn was.
Ik heb ook Salt of the earth gebruikt, maar voor mij doen ze net te weinig. Ik ben momenteel wel tevreden over de deo’s van Boratalco en die van Hidrofugal.
Ik ben eigenlijk nooit echt merkvast maar als deo gebruik ik sinds jaar en dag de Nivea Black/White deze hebben ze inmiddels ook in verschillende geuren. Heb Salt wel eens gebruikt maar destijds waren er alleen nog maar rollers en die vond ik niet prettig. (Bleef te lang nat vond ik). Nu het zo warm is spuit ik op de dag soms bij maar dat is dan meestal met Fa.
Klinkt heel goed…
Dit moet ik zeker proberen….
Xoxo