Vergelijkbare berichten

13 reacties

  1. O wat leuk! Hier wil ik graag aan meedoen.

    Ik ben je gaan volgen op instagram en laatst ook op Twitter. Ik zal de twee gevraagde Facebook pagina’s ook gaan liken. Sterker nog: ik surf er nu gelijk heen.

  2. Super leuk en ik doe heel graag mee omdat het hoesje van mijn mob.tel. kapot is en zo graag een nieuwe wil want ik ga diverse festivals bezoeken 😉
    Mijn keuze heb ik al gemaakt…..
    De Crown wallet case telefoonhoesje donkerblauw is mijn favoriet!

    Ik ga deze leuke winactie van je meteen sharen…….

  3. Leuke actie zeg, en wat heb je een leuk hoesje uitgekozen!!
    Kende dit soort hoesjes wel al, maar niet met een ritsje. Dat lijkt me echt ideaal zodat inderdaad alles er niet direct uit klettert als je hem ‘verkeerd’ op houd.
    Alle verplichte stapjes doorlopen, en maak graag een kansje op een gaaf hoesje voor mijn telefoon!
    Groetjes en een fijne dag

  4. Wat een vrolijke hoesjes! Ik heb er ook een (ander merk) en die gebruik ik elke dag! Ideaal als je niet te veel mee wilt nemen en alles binnen handbereik!

    1. Ik heb even gekeken, maar volgens mij , als je onder Iphone zoekt op de website van telefoonhoesjestore, zie je dezelfde soort wallets. Dus ik denk van wel. (of ze zijn hetzelfde, of ze zijn wat groter)

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.