Verslag Persevent essence, Catrice & L.O.V (60 foto’s!)
Wat een creatief en heerlijk event was het persevent van essence, Catrice en L.O.V van afgelopen dinsdag 10 juli! De zussen Catrice, essence en L.O.V presenteerden hun najaarscollectie. Je waande je direct in het make-up walhalla, al die nieuwe, prachtige producten die uitgestald stonden. Ik ging naar de Borrels & Bites sessie en laat je alle foto’s zien die gemaakt heb. Véél foto’s…
Bij make-up artist Amanda Rijff kon je een touch-up van je make-up krijgen en bij kunstenares Wendy Buiter kon je je creativiteit de vrije loop laten met het inkleuren van een tekening met nee, geen verf of potlood, maar met make-up! Hoe geinig is dat?
Om een idee te krijgen hoe het er allemaal uitzag veel foto’s deze keer. Een andere keer ga ik er meer over vertellen, veel kijkplezier!
ZOKU
Eerst een kijkje waar het event plaatsvond:
Alle make-up
Lekkere hapjes en drankjes
Amanda Rijff
Amanda Rijff had prachtig mijn oogschaduw, lipstick en wenkbrauwen bijgewerkt. Heel mooi en altijd leerzaam!
Bedankt!
Ik kan best meer krachtige kleuren gebruiken! Vaak “durf” je het zelf niet, maar ik ga dit vaker zo doen!
Wendy Buiter
Kunstenares Wendy Buiter had voor iedereen een “kleurplaat” met een ontwerp van haarzelf klaarliggen en wij mochten losgaan met oogschaduw, blush, lipsticks en zelfs mascara om te tekening in te kleuren.
Het resultaat… Oké, het is geen “Wendy” maar wel heel leuk om te doen!
Was het leuk? Absoluut! Onwijs gezellig plus ook nog een geweldige goodiebag kreeg iedereen mee na afloop!
Bedankt lieve mensen van het PR bureau! Feels like a Happy Family indeed!
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Hey Babs,
Super leuk om al die foto’s te zien van het event. Je hebt zo te zien echt een gave dag gehad. En de look staat je echt goed!
Liefs!
Je kan die kleuren zeker heel mooi hebben Babs! Fijn dat het zo leuk was. Ik moest helaas last minute afzeggen.
Ziet er uit als een geweldig event! En je zag er zeker prachtig uit! Daar heeft Amanda Rijff een makkie aan gehad 😉 . Ondanks dat het om de najaarscollecties ging, ziet er heel zomers uit. Leuk die flamingo’s! Ik ben erg benieuwd naar L.O.V. geworden, veel over gehoord, maar nog geen ervaring mee.
L.O.V. vind ik echt super mooie producten hebben, wat duurder dan essence en Catrice maar wel heel betaalbaar. Binnenkort natuurlijk meer over L.O.V!
Staat je goed hoor die kleurtjes. En wat een boel foto’s! Klinkt als een geweldig event.
Wat leuk en wat zag je er goed uit Babs, leuk die foto met die ‘prob’ 🙂
Wat moet het gaaf zijn om zo’n evenement bij te wonen! Je hebt echt onwijs leuke en mooie foto’s gemaakt. Ik heb ze allemaal bekeken.
Jij ziet er prachtig uit 👌
Waar had jij het jasje geshopt?
Leuk verslag van mooie nieuwe make-up producten…..
Die van LOV zijn pretty en de paletten hebben prachtige teinten.
Xoxo
Dank je! Dat jasje heb ik al heel lang, van mijn zus gekregen. Ik denk dat die zeker een jaartje of 10 oud is dus waarschijnlijk niet meer te krijgen. Mijn zus kocht ook altijd kleding bij de duurdere modezaken, en ik met zeggen dat de kwaliteit erg hoog is, het ziet er nog perfect uit!
Wat een leuke foto’s. Zo te zien heb je een leuke dag gehad. Wat apart om een tekening te kleuren met make-up, nu weet je dus wat je met je oude make-up kunt doen.😂🤣
Ze hebben jouw een mooie look gegeven👍💋