Guhl 30 seconden droogshampoo (2)

Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review

Lang geleden dat ik een droogshampoo heb gebruikt! Ik kreeg 3 soorten droogshampoo van het merk Guhl toegestuurd en die wilde ik wel testen. Nu gebruik ik eigenlijk nooit een droogshampoo, als mijn haar vet is dan was ik het. Maar op zich is het natuurlijk ideaal om een wasbeurt een keertje uit te stellen als je geen tijd of zin hebt en als zo’n droogshampoo ook meer volume geeft, is dat mooi meegenomen!

Guhl 30 seconden droogshampoo (2)

Guhl 30 seconden droogshampoo

Deze krachtige reinigingsformule met niacinamide is zo effectief als een haarwasbeurt. Je haar wordt in slechts 30 seconden zichtbaar verfrist en krijgt tegelijkertijd een natuurlijk volume. De formule met niacinamide is zacht voor de hoofdhuid, vermindert vette wortels en droogt je haar niet uit.

Toepassing: Schud de droogshampoo voor gebruik en spuit het op een afstand van 20 tot 30 cm op de wortels. Masseer het zachtjes in en borstel het uit – in slechts 30 seconden ben je klaar voor de dag!

Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review 3 guhl Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review

Waarom zit er niacinamide in?

Niacinamide (een vorm van vitamine B3) wordt gewaardeerd om zijn positieve eigenschappen voor de huid. Het staat erom bekend dat het de huidbarrière versterkt en de talgproductie reguleert, waardoor het vochtgehalte van de huid wordt beïnvloed.

Deze droogshampoos bevatten geen siliconen, microplastics en geen parabenen.

Wat vind ik ervan?

Zoals gezegd kreeg ik 3 verschillende varianten:

  • Zalmkleurig:  fruitige frisheid (met perzik)
  • Zachtgroen:  pure frisheid (met watermunt)
  • Babyblauw:  volume & frisheid (met korenbloem)

Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review 5 guhl Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review

De flacons/bussen vallen direct op door hun zachte pastelkleuren, erg mooi gedaan door Guhl!

Ze ruiken alle drie heerlijk, persoonlijk vind ik de perzikgeur het lekkerst ruiken. Ik hou nu eenmaal van zoete geuren. Qua werking zijn ze gelijk, ik zie niet echt een zichtbaar verschil.

Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review 7 guhl Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review

Er komt een krachtige straal poeder uit de bus. Zo komt het makkelijk direct op je hoofdhuid terecht, daar waar je haar het vetst is, dus bij de wortels van je haar.

Linkerfoto: voor gebruik droogshampoo.  Rechts: na

Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review 9 guhl Guhl 30 seconden droogshampoo met niacinamide- review

Waar ik wel huiverig voor was dat de droogshampoos een witte waas achter zouden laten. Ik moet het wel goed doorborstelen, maar dan zie je er niks meer van. Een wasbeurt kan je gerust overslaan, de droogshampoos maken je haar weer luchtig en fris. En je krijgt wat meer volume, top!

Onder andere te koop bij Etos: 200ml/ € 8,49

Gebruik jij ook af en toe een droogshampoo?

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

6 reacties

  1. Interessant! Guhl is een fijn merk waarvan ik ook met enige regelmaat producten gebruik. Hun maskers vind ik heel fijn. Een droogshampoo ben ik nooit zo kapot van, maar als ik zo die foto van je haren zie. Misschien moet ik het toch weer eens een keertje gewoon proberen.

  2. Eerlijk gezegd nog nooit een droogshampoo gebruikt, althans niet in de varianten die er nu zijn als spray. Vroeger ca. 40 jaar geleden wel maar toen zat het nog in zo’n strooibus en leek het op talkpoeder. Toen kreeg je nog wel zo’n viezige witte waas op je haar. Ik was mijn haar nu twee keer per week en daarna is het slap en futloos dus misschien zou ik het eens als versteviger moeten gebruiken. Zit nu te bedenken dat die volumepoeders die ook verkocht worden misschien wel gebaseerd zijn op droogshampoo? Ik gebruik daar nu van die zeezoutspay voor.
    Net als mijn haar weer goed zit, voelt het vettig en vies (ook door die zeezoutspray denk ik en dan moet ik het weer wassen)…Ik denk dat ik voor de geur ‘watermunt’ zou gaan. Leuk die afbeelding van dat paar in zwemkleding! Fijne dag.

    1. Dat stelletje (met kindje) op het strand is ook van klei gemaakt, was zo leuk om te doen! Misschien ga ik ze apart nog op een mok zetten, maar ik zoek mij gek naar een wat grotere mok zodat het makkelijker werken is. Een tijdje geleden bij de tweedehands winkel gekeken, maar ze lijken minder te hebben nu ze verhuisd zijn en bij de Action waren ze ook vrij klein.
      Zo een zoutspray wordt mij ook wat plakkerig, dat heb ik met de droogshampoo weer niet. Die busjes ken ik ook nog, mijn zus gebruikte dat. Babyblauw van kleur staat mij bij. 😉

  3. Heel handig.
    Ik ken dit merk al van jarengeleden van de olie en de kuurtjes voor het kapsel.
    Fijn merk totdat de prijzen flink gingen stijgen.
    Met mijn zere handen zijn deze flinke spuitbussen niet handig want kan niet goed de drukknop indrukken heb die kracht niet meer.

    Xoxo

    1. Ai, dat is vervelend. Ik snap wat je bedoelt, echt balen. Het fijne is dat deze droogshampoo een “normale”prijs heeft, ik zou nooit zoiets kopen als het duurder is dan 10 euro. En je hebt vast nog veel duurdere merken.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.