KeeK op de WeeK 7- Jarig, Kaartjes, Katten, Roti en Cadeautjes!
Hallo lieve KeeKers! Ik laat jullie o.a. zien wat ik allemaal voor mijn verjaardag kreeg, ik heb roti en chocoladebroodjes gemaakt, en ik heb super schattige foto’s van Piet en de andere katten! Veel lees- en kijkplezier!
Jarig!
11 Februari mocht ik er weer een jaartje bijtellen, en het besef dat ik nu richting de 70 ga vind ik toch wel confronterend. Ik vind het allemaal zo snel gaan en ik voel mij ook geen 60-plusser. Toen ik zelf jong was vond ik 65 zo oud klinken en nu vind ik het gewoon niet bij mij passen. Maar natuurlijk ben ik dankbaar dat ik die 66 spreekwoordelijke kaarsen mag en kan uitblazen!
Wat heb ik allemaal voor leuks gekregen?
Jeroen had last-minute voor mij een nieuw lijmpistool gekocht, de oude was helemaal vies en ook gaan lekken. De Action heeft overigens ook lijmstiften en mocht je ooit zo een lijmpistool plus stiften kopen bij de Action, kies dan voor het merk FERM want die andere lijmstiften die ze verkopen stinken afschuwelijk.
Plus 2 paar sokken van de Lidl, en sokken zijn altijd welkom. Alleen ditmaal van slechte kwaliteit, na 2 keer dragen zat er al een gat in. Maar ze zijn wel heerlijk zacht!
En mijn favoriete snoepgoed, Damn, eh…ik bedoel Daim!
Van mijn lieve broer en schoonzus
Van het verjaardagsgeld ben ik naar de Action geweest en daar weer flink wat spullen ingeslagen.
Mijn koptelefoon was kapot en van mijn oortjes was zo een zacht rubbertje verdwenen… De draadloze koptelefoon is ideaal als ik muziek of een podcast beluister als ik opruim in huis, en natuurlijk zijn ze beide ook handig als ik ga mediteren. (guided meditation)
Ik had ook plakplastic gekocht voor mijn nachtkastje. De vorige was in no-time gaan slijten (ook van de Action) dus ik hoop dat deze iets langer blijft zitten!
En voor de katten heb ik Almo Nature kip gekocht, zijn ze dol op! Is ook heel sappig, goed voor het vocht wat ze ook nodig hebben. Voor de kattenmensen, bij Pets Place krijg je er 6 gratis bij.
Ilona
Van Ilona kreeg ik deze lekkere repen
en de katjes werden weer verwend met lekkere hapjes.
Ilona is gelijk met mij jarig dus had ik voor haar een beker met een katje van klei gemaakt. Ze vond hem heel leuk gelukkig! Ik was vergeten om een foto te maken, toen ik hem inpakte, kwam ik erachter. Vandaar de folie eromheen… (Door de folie ziet ie er enigszins anders uit zie ik nu)
Roti (van Annette)
Van Annette kreeg ik een boodschappenbon en ik heb bij de AH de ingrediënten gekocht om zelf roti te maken. Wat een klus, maar wel heel lekker. De volgende keer doe ik er gewoon sperziebonen of haricots verts bij, kousenband is moeilijk te krijgen en enorm duur.
Het is enorm bewerkelijk om te maken maar niet moeilijk. Alleen de roti vellen waren niet zoals het hoort, het deeg had ik te lang laten staan en was bijna uitgedroogd. Die moet je vullen met aardappelpuree en specerijen. Ik was te moe om bij de eieren een sausje te maken, ik had wel een heel pittige saus erbij gemaakt. Fire in je keel, hot, hot, hot!
Ik kocht ook Yakult (ben ik dol op en een tijd niet meer in huis gehad), de Zweedse balletjes uit de diepvries vielen tegen. Maar de diepvries kaneelbroodjes waren weer zalig!
Kaartjes
Van mijn broer en schoonzus…
En van mijn PR Bureau kreeg ik heel attent een verjaardagskaart
Chocoladebroodjes
Ik kwam een recept tegen voor chocoladebroodjes/croissants en kreeg daar zo een trek in! Best een klus want je moest dunne lappen deeg insmeren met boter en daarna op elkaar stapelen(bladerdeeg). Helaas werd het niet zo knapperig als een croissant, maar ze waren wel lekker. (Onze oven verwarmt ook niet goed) De chocolaatjes hadden we nog liggen, dus die ervoor gebruikt.
En dan vergeet deze chaoot foto’s te maken van het eindresultaat… zucht…
Piet zo schattig
Piet heeft zijn eigen troon en hij hangt er altijd zo grappig overheen. Onze hangjongere Piet…
Marie en Mr. Noodles
Ik had een spijkerbroek gevuld met lappen en nu ligt Marie er af en toe op. Een schootkat bij wijze van spreken, haha!
Margherita klimt altijd in de klimpaal als ze geknuffeld wil worden. Dan geeft ze een lief miauwtje als teken dat ze er klaar voor is. Ze slaapt er ook in, anders had ik het de “knuffelpaal” kunnen noemen.
Sushi houdt mij vaak gezelschap als ik blog of klei…
Vergeet ik helemaal te vertellen dat Tom ons voor mijn verjaardag gaat trakteren op de Japanner! Door een communicatiefoutje kon het niet op mijn verjaardag doorgaan, het wordt waarschijnlijk in de lente/zomer. Maar wat in het vat zit….
O, en jullie kunnen nog een paar daagjes meedoen met de prijsvraag !
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.



































Prachtige foto’s weer van de dieren, stiekem ‘verliefd’ op Piet! Vanmorgen keek ik even in het plaatselijke weekblad (doe ik eigenlijk nooit) en er stond een bericht in dat er een kat leven gevild was….voorbijgangers vonden hem maar hij was niet meer te redden. Om het van mij af te schrijven er maar een briefje aan besteed:
Ik kon mijn tranen niet bedwingen toen ik het artikel las over de zwaar mishandelde kat die op 13-01 levend gevild werd. Wat hier is gebeurd is
werkelijk onvoorstelbaar. Zo wreed! Onbegrijpelijk wie zoiets zou kunnen doen. Het feit dat voorbijgangers de kat vonden, maar helaas niet
meer konden helpen, maakt het alleen maar erger. Wat voor soort persoon doet dit? En vooral: waarom? Het is niet alleen een verschrikkelijke daad tegen een onschuldig dier, maar ook een weerspiegeling van een diepere wreedheid die niet te bevatten is. Ik heb er slecht van geslapen, maar ik kan me niet voorstellen hoe het moet zijn geweest voor de voorbijgangers die de kat vonden. Zij hebben deze verschrikking met eigen ogen gezien, en dat zal hen vast ook niet loslaten. Een schokkend besef dat zoiets in onze samenleving gebeurt.
Er is geen rechtvaardiging voor dit soort gedrag, en het is belangrijk dat we als samenleving hier niet stil over blijven. Fijn dat de politie zich hiervoor inzet door tips te verzamelen. Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid over de dader. Deze gebeurtenis mag niet ongestraft blijven. Dieren verdienen respect en bescherming.
Ik begrijp het echt niet maar er is ook niets te begrijpen, laf en….
Lekker roti, mijn moeder vertelde gisteren dat de kant-en-klaar roti van AH als beste getest is dus die gaat zij van de week proberen. Nog nooit zelf gemaakt maar lijkt mij wel leuk. Jaren geleden roti gegeten 15+ ergens in de Javastraat in Amsterdam, was heerlijk. Leuk dat etentje van Tom! en heerlijk Sushi heb ik al heel lang niet gegeten. Fijne dag, week.
Ik moest dat even een dagje laten bezinken, ik denk er nog steeds aan hoe wreed sommige mensen wel niet kunnen zijn! En wat die arme kat moest doormaken, te afschuwelijk voor woorden. Ik zou, als ik de kans kreeg die persoon die dat gedaan had hetzelfde willen aandoen. Die personen moet je voor eeuwig opsluiten, en de sleutel weggooien. Bah!
Ik heb dat ook met Piet, dat koppie van haar! Iedere avond komt ze langs (precies als we naar een film gaan kijken) en dan miauwt ze heel zachtjes en zo lief en dan kijkt ze je aan met die “bedroom eyes” (zo noem ik die blik altijd)aan. Dan sluit ze steeds half haar oogjes. Sinds ze zo stoer en moedig haar kinderen wierp lijken wij wel een speciale band te hebben haha!
Ik hoop echt dat ze die gasten te pakken krijgen, ik kan er niet over uit, zo een laffe actie…
Leuk om te lezen Babs en goed om te weten wanneer Ilona jarig is dat wist ik niet 😉
Grappig he, wij zijn op dezelfde dag jarig. jij was toch de dertiende jarig of ben ik abuis? (Was het je zoon?). Afijn, ik was helemaal vergeten te vertellen dat ik/wij van Tom een etentje krijgen, dat wordt lekker sushi eten bij de Japanner!
Ik vindt de roti met aardappelen en het vlees er heerlijk uitzien.
Kousenband kan je op de markt kopen of bij een Aziatische supermarkt Amazing Oriental .
Het klopt wel dat verse heel duur is.
In bovengenoemde supermarkt kan je het ook uit de diepvriezer kopen.
Een fijne dag
Dank je, het was ook echt heel lekker. De mannen vroegen of ik het nog een keer wil maken, maar wat een klus was het… ik denk dat ik de kousenband de volgende keer vervang door haricots verts, maar een goede tip, de markt is ook een optie. (Al weet ik niet of er hier zo een kraampje staat, klein stadje)