Vergelijkbare berichten

13 reacties

  1. Het flesje alleen al ziet er geweldig uit! Ik ben niet zo van de zoete geuren, dus goed om te horen dat deze na verloop van tijd minder zoet wordt. Die snow globe flesjes zien er ook geweldig uit! Ps. mooie foto met de spiegel waarin de witte rozen te zien zijn! Ik houd van dit soort details 😉 !

  2. Die ‘hoepla’-beentjes…briljant! En wat heerlijk om te lezen over het ‘F-woord’. Je hebt een ontzettend big smile op mijn gezicht getoverd 😀 En nu wil ik die geur natuurlijk ook ruiken. Snel naar mijn ICI Paris-filiaal 😉

  3. Ja deze ruikt echt zalig.
    Ik heb meerdere geuren van Jean Paul Gaultier en deze variant zou mooi in het rijtje passen.
    Ook qua houdbaarheid zit het weer helemaal goed, geuen van JPG blijven altijd enorm lang hangen en dat vind ik toch wel een groot pluspunt altijd.

  4. Wat een mooie fles en dan de kerstflesjes je wordt er hebberig van. Maar ja die prijs dus maar even verder dromen dat je ooit de jackpot wint!

  5. Wat een geniaal mooi flesje. Jij en ik hebben dezelfde geurenvoorkeur, dus je snapt dat ik nu ook razend benieuwd ben naar de geur. Ik ga binnenkort even snuiven.

    Oh ja, naar aanleiding van jouw review over de Maybelline concealer heb ik hem ook gekocht en ik ben er dik tevreden mee. Hij smelt echt in de huid!

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.