KeeK op de WeeK 13- Popcorn, Paas Taart en Pakket gevonden!
Hallo lieve KeeKers! In deze KeeK: Een wonder! DHL brengt na een maand eindelijk mijn verjaardagscadeau! Een Good to Go-verrassingspakket, DIY popcorn en heel veel kleding!
Op 11 februari was ik jarig en op 16 februari had mijn goede vriendin Ilona een cadeau opgestuurd. Via DHL… Ik zag het al op mijn app dat er een pakketje zou aankomen, helemaal leuk natuurlijk! Maar het duurde wel heel lang. Waar was dat pakket? Eigenlijk komt alles van DHL wel bij mij aan en je ziet ook exact hoe laat zij langskomen. Maar dit pakket was gewoon verdwenen!
Ilona had al bij DHL geïnformeerd, maar dat was een gebed zonder end. Via de chatbot, via een medewerker, maar het pakket was weg, kwijt, verdwenen… Hoe kan dat?
Ik heb ook contact gehad met DHL, maar dat leverde ook niks op. Was het gestolen? Dat kan natuurlijk. Ik denk dat ze pakketjes van b.v. Bol.com niet zo snel kwijtraken, want dat is een grote klant. Maar van een particulier? Mwa…
Ilona had heel slim op internet een CEO van DHL gevonden en aan hem/haar een mail gestuurd. Ze zouden nogmaals een onderzoek instellen. Maar helaas, pindakaas, niks te vinden. En je krijgt zelfs het geld van je postzegel niet terug. Eventueel wel een lullige vergoeding per kilo.
Het was natuurlijk zuur: de waarde van wat er allemaal in zat, maar vooral al het werk dat Ilona eraan besteed had.
En toen… Een maand later zag ik dat DHL langs zou komen en jawel! Met HET pakket!
Ongelooflijk dat het toch nog “gevonden” was. Ilona blij en ik ook. Er zat heel veel in; ik laat dat in een aparte post allemaal zien. Zo leuk allemaal en helemaal op mijn lijf geschreven. Je kan zien dat zij mij en mijn blog al aardig kent. Wordt vervolgd!
Er zat wel een scheur in de doos, maar het plastic eromheen was nog heel…
Knoepie inspecteert alles. Wat een leuk cadeaupapier zit erbij! Een beetje retro, daar hou ik van!
DIY Popcorn
Een tijdje geleden bestelde ik popcorn in allerlei smaken bij Allenbrand’s , maar ik besefte dat ik het natuurlijk ook zelf kon maken. Mijn eerste batch is met karamel. Was heel lekker!
En die doosjes zijn dan zeker handig!
Too Good to Go
In het allereerste pakket zat veel brood, daarna steeds minder. Ik zou toch liever wat meer brood willen en minder zoetigheid. Brood voelt nog heel vers aan.
Eh… het moet toch nog Pasen worden?
Van mijn buurmeisje een heleboel kleding gekregen. Ik ga alles nog passen en op de foto zetten 😉 Echt super, ik heb deze zomer en herfst/winter geen kleding meer nodig!
Knoepie vindt het heerlijk om erop te liggen, hihi!
Tom maakte pompoensoep…
En Jeroen en Tom maakten…
Wat een heerlijk weer was het! (Daarna hagel en natte sneeuw, brrrr…)
Noodles vond deze donut (van mijn buurmeisje) heel leuk!
Marie wordt in mei alweer 10 jaar!
Dat was het weer voor deze week! Tot de volgende KeeK!
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.




























Wat fijn dat je allerlei kleding hebt gehad! En ja ik zie al weeeeeeeeken ‘paaseten’ terwijl het pas volgend weekend Pasen is, (waar wij overigens niks aandoen). Ik kreeg nog een e-mail van de CEO dat hij blij was dat het pakket toch gevonden was….ach die lieve Marie, Amy is een jaartje ouder en wordt alweer 11 in mei. Ik begrijp dat je meer brood wil dat kun je altijd verwerken in iets, roosteren of een tosti (de laatste week de tosti weer uitgevonden…(oud) krentenbrood met een plakje geitenkaas en dan een tosti zo lekker! Zo’n last van dat uur terug….als ik eraan gewend ben gaat de klok weer terug. Maar goed andere mensen vinden het fijn, maar van mij hoeft het niet zo, hoogzomer en dan tot 22.30 uur licht buiten. Zoals nu is wel fijn tot 20.00 uur. Fijne week (het wordt vanaf donderdag beter gelukkig), ik heb nog steeds mijn winterjas aan.
Toch best bijzonder dat die CEO nog een mail stuurde. Had ik niet verwacht.
Ja, al die paasdingen, je ziet ze overal. Maar grappig genoeg ben ik nu wel wat paas creaties aan het maken, al wil het niet zo goed lukken. Die servetten van de Action zijn zo waardeloos, veel te dun voor decoupage. Raar weer, nu is het weer behoorlijk fris, maar verder in de week wordt het vast beter!
Fijn dat het pakket toch bezorgd is uiteindelijk!