Vergelijkbare berichten

8 reacties

  1. Ben blij voor je dat de pijn minder is! Goed dat je allerlei dingen uitprobeerd en dat sommige dingen dus blijken te helpen.

    Laatst kwam er ook een pakketje aan met een gebroken nagellak en het Persbureau had het nog wel zo goed ingepakt. Onbegrijpelijk hoe ze dat bij PostNL voor elkaar krijgen. Gelukkig kreeg ik een nieuwe nagellak toegestuurd.

  2. Interessant dat Rig 45. Wij zijn even met Sorjonen gestopt om Billions (niet op Netflix) te gaan kijken. Briljante serie waar ik met de terminologie even in moest komen (hedgefunds, short gaan. Dat soort werk). Ik heb een zwak voor Damian Lewis. Overigens zei ik terloops tegen acteur-zwager dat ik hem wel geschikt zou vinden voor een James Bond-rol. Zijn reactie was van dien aard dat ik het hier niet zal herhalen #geenfanvandamianlewis 🙂 En Paul Giamatti als US Attorney. Waan-zin-nig goed.

    1. Bedankt voor de tip! Het lijkt een beetje op Suits voor mijn gevoel, maar dan in de zakenwereld, apart!
      Damian Lewis vind ik juist (heel) leuk! Ik moest hem wel even opzoeken, namen vergeet ik, gezichten niet. Ik zag dat hij op dezelfde dag geboren is als ik! Haha, dat is een leuk weetje!

  3. Bij ons is het ophaalpunt ook vlak om de hoek, ideaal! Als ik iets zelf bestel en de mogelijkheid is er om het daar af te laten leveren, kies ik altijd daar voor. Kan je het in je eigen tijd ophalen en hoef je niet de hele dag in een standby positie te staan. Ze bellen, kloppen op de deur en eigenlijk lopen ze dan alweer weg. Vaak kan je ze net onderscheppen. (zeker onhandig als je op het toilet zit, aan het douchen bent of boven aan het stofzuigen bent! ;))

  4. Ja goed is Rig 45 he?! Volgende week zie ik de laatste afleveringen, het eindigde gisteren wel met een enorme cliffhanger….letterlijk hahaha. Fijn dat je wat minder pijn heb zou tof zijn als je de medicijnen verder kunt afbouwen. Fijne zondag!

  5. En dan ook nog zeggen: we hebben de inhoud niet bekeken. Nou als het niet compleet was hebben ze dat dus wel gedaan. Geen pijl op te trekken bij PostNL. Soms als ik niet thuis ben brengen ze het direct naar het PostNL punt en soms komen ze ineens wel de dag erna terug. Niet echt een werkwijze waar je op kunt bouwen, maargoed, dat ophaalpunt is hier ook maar een paar minuten vandaan dus dat scheelt.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.