3D_Biotona Super sprouts and Superberries

Maak van elke dag een Superdag!

Met Biotona SuperSprouts en Biotona SuperBerries!

 In de zomer bruisen we van energie. Het zonlicht doet lichaam en geest goed en we kiezen vaker voor lichte maaltijden die passen bij het gezonde buitenseizoen. Biotona maakt het nu wel heel gemakkelijk om van elke zomerdag een Superdag te maken: voeg een schepje SuperSprouts of SuperBerries toe aan je yoghurt, sa- lade of muesli en ervaar de ondersteunende kracht van de natuur! Ook heerlijk als knapperige en smakelijke ‘healthy snack’ tussendoor.

3D_Biotona Super sprouts and Superberries

 

 

BIOTONA BIO SUPERSPROUTS RAW – DE KRACHT VAN KIEMEN

Kiemen zijn de geconcentreerde ‘gezondheidsbommetjes’ van moeder natuur. Ze bevatten grote hoeveelheden antioxidanten en zijn een goede bron van vitaminen, mineralen, eiwitten, enzymen en vezels.

Biotona Bio SuperSprouts Raw is een mix van gespruite biologische zaden van boekweit, broccoli, bruine gierst, haver, luzerne, pompoen, rode quinoa, witte en zwarte sesam en zonnebloem.

De zaden worden na het spruiten nog 24 uur gedroogd bij maximaal 42ºC – dit in tegenstelling tot veel bewerkingen van zaden en granen waarbij gemakkelijk temperaturen van 100ºC worden bereikt.

Biotona’s verwerking zorgt ervoor dat de voedingsstoffen en enzymen optimaal worden behouden. Het resultaat? Een heerlijke en glutenvrije zadenmix die bijdraagt aan een gezond cardiovasculair systeem en die helpt een gezonde bloedsuikerspiegel te behouden.

3D_Biotona Super sprouts

Consumentenadviesprijs: € 11,99 (300 gr)

 

BIOTONA BIO SUPERBERRIES – OP JE BES(T)

Een kleurrijke en lekkere mix van de beste gedroogde bessen! Bessen bezitten een van de hoogste antioxidantwaardes, wat wil zeggen dat ze de cellen optimaal beschermen tegen schadelijke invloeden van buitenaf.

De wilde blauwe bessen groeien in Canada en het Noordoosten van de VS. De cranberry of veenbes is een dieprode kleine, zure vrucht die al tientallen jaren wordt gebruikt voor de preventie van urineweginfecties. De oranjerode Schisandrabessen en gojibessen zijn rijk aan vitamine C.

De Physalis peruviana of Incabes komt uit het Amazonegebied van Zuid-Amerika en wordt daar al eeuwenlang gebruikt als zoetzure lekkernij. En de zoete witte moerbei tenslotte is een echte powerbes met eiwitten, essentiële vetzuren, vezels, fenolen en flavonoïden. Een supermix voor een opperbes(t) gevoel!

3D_Biotona Superberries

Consumentenadviesprijs: € 15,99 (250 gr)

 

Biotona is exclusief verkrijgbaar bij Holland & Barrett (voorheen de Tuinen). Voor informatie, vestigingen en de webshop: www.hollandandbarrett.nl

 

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

2 reacties

  1. Vooral de super berries lijken me erg lekker. Veel beter en gezonder waarschijnlijk dan de Cruesli van Quaker die ik soms door mijn melk of yoghurt gooi.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.