Sun-Kissed-Emotions-u-570x351

Sans Soucis Sun Kissed Emotions

Sun Kissed Emotions

Dat doet denken aan gouden zonnestralen op een veld vol met  bloemen. Zo licht en stralend zijn de texturen en kleuren van SANS SOUCIS NATURAL COLORS. De combinatie van een Illuminator, een verwennende Lip Care, Magic Volume Mascara en een Bronzing Powder geeft je een transparante nude-look met een natuurlijk zomers effect.

Sans_Soucis_Magic_Volume_Mascara

Sun Kissed Emotions Perfect Lips Every Day Lip Balm SPF 20

Maximale verzorging en natuurlijke glans.

De soepele textuur en fijne kleurpigmenten benadrukken de lippen en door de verzorgende ingrediënten worden ze zacht, soepel en gelijkmatig. De SPF 20 beschermt tegen

UV-straling. Vrij van parabenen en siliconen.

Apricot Supreme & Cherry Toffee – € 15,75

Sun Kissed Emotions Mascara Magic Volume

De lichte, crèmige langhoudende textuur zorgt voor maximaal volume zonder klontjes achter te laten.

Deep Black – € 17,50

Sans_Soucis_Magic_Volume_Mascara

Sun Kissed Emotions Bronzing Powder

De zacht glanzende poeder zorgt voor een natuurlijk uitziende gebruinde en stralende huid en verlengt zo de gebruinde teint. Gebruik als blusher de donkere kleur nuance voor een krachtige uitstraling. De lichte kleur nuance zet accenten op schouders en

decolleté.

Bronze & Gold – € 21,50

Sans-Soucies-Bronzingpowder

Sun Kissed Emotions Illuminator

Dankzij haar lichte textuur en  glanzende kleurpigmenten, zorgt de Illuminator voor een frisse, stralende en door de zon gekuste huid. Zet in een handomdraai mooie highlights die de make-up perfectioneren. Tip: De make-up ziet er lichter en frisser uit indien de Fluid met de make-up vermengd wordt. Gebruikt deze fluid als highlighter, oogschaduw, rouge  of alleen, voor een stralende zomerse look.

Apricot & Toffee – € 24,50

 

Verkoopinformatie: www.beautyservice.com/merken/sans-soucis/

Webshop: www.sans-soucis-shop.nl

 

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

10 reacties

  1. Wat een mooie collectie! Ik heb eigenlijk nog nooit iets gebruikt van dit merk. Wel vaak voorbij zien komen. Vooral de Illuminators ben heel benieuwd naar;)

  2. Wat een mooie producten. Ik ben vooral benieuwd geworden naar de Illuminator en de mascara. Ik heb de producten van Sans Soucis eerlijk gezegd nooit uitgeprobeerd, geen idee waarom niet eigenlijk. Eens moet de eerste keer zijn!

  3. Ziet er mooi uit. Hier hou ik,wel van.
    Momenteel een ander product van dit merk in mijn test bakje staan.
    Ik hou van glimmende wangen, zo fresh fresh exitingggg…

  4. Ik vind de high lighters zo mooi om te zien altijd en erg fijn ook dat er bescherming wordt geboden tegen UV-straling bij de lipsticks. Helaas heb ik eerst mijn lippen moeten zon-verbranden om erachter te komen hoe belangrijk dat is, haha.

  5. Dit collectie ziet er goed uit. Ik ben wel dol op bronzer, maar in de zomer gebruik ik dit veel minder dan in de winter. Ik verkleur na donker van mijzelf zonder in de zon te zitten. Apricot Supreme & Cherry Toffee heeft ook hele mooi tinten. SPF is ook zeer welkom, eigenlijk hoort het standaard in alle lipproducten horen te zitten, vind ik. 🙂

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.