bbq 10

Win een multifunctionele Barbecue Smoker! (gesloten)

Wauw, ik heb nu zo een gave winactie voor jullie! Ik mag iemand heel blij kan maken met een multifunctionele barbecue smoker! Hou je van grillen, slow cooking en/of roken, deze BBQ kan het allemaal en jij kan hem binnenkort in je tuin zetten. Dus BBQ fans, opgelet!

shutterstock_451311433

Foto: Shutterstock

Heerlijk en gezellig samen buiten eten. Op hopelijk lange zwoele zomeravonden… Ik vind barbecueën altijd gezellig, want eigenlijk eet je veel rustiger omdat je erbij zit tijdens het bereiden. Of je nu een carnivoor, herbivoor of een omnivoor bent, je kan alles op deze kekke barbecue bereiden.

Barbecue Smoker

Hij is niet alleen geschikt om te grillen, maar kan ook roken. Roken is een populaire kooktechniek. Je kookt zonder vet en door het roken krijgt jouw gerecht een authentieke rooksmaak. Maak je eigen gerookte zalm, rook een mals stuk vlees of rook gewoon je groenten, even net anders dan anders.

euroknaller BBQ (4)

Twee verdiepingen

Deze multifunctionele barbecue heeft twee verdiepingen, met twee roosters. Hierdoor is er genoeg ruimte om je vlees, vis en groenten te garen. Barbecueën voor een grotere groep wordt op deze manier mogelijk gemaakt. Een thermostaat op de deksel toont de temperatuur aan en kan perfect worden geregeld door de deuren die aan de zijde van de roosters zitten. Zo kan je voor beide verdiepingen de temperatuur regelen en makkelijk het vuur aan kunt steken. Door middel van een geïntegreerde waterbak kan je de temperatuur constant laag houden, wat perfect is voor het roken van groenten, vis of vlees. Gegarandeerd veel barbecueplezier!

euroknaller BBQ

 

Specificaties:

  • Bevat twee roosters
  • Zonder deksel geschikt voor vis, vlees en groenten
  • Met deksel geschikt voor braden
  • 2 praktische zijdeuren
  • Verchroomd grillrooster en rasp
  • Met lade voor indirect grillen
  • Geregeld luchttoevoer
  • Met ventilatieklep aan de uitlaatpijp
  • Stabiel statief
  • Geschikt voor houtskool en briketten
  • Afmetingen: 75 cm x 40 cm (H x B)

euroknaller BBQ (3)

Tips voor lekkere BBQ gerechten:

1- Spareribs volgens de 3-2-1 methode (voor mensen die alle tijd hebben) . Deze methode verdeelt het bereiden van de spareribs in 3 tijdsblokken: 3 uur roken/indirect grillen op 110 graden, 2 uur ingepakt in folie en met een beetje vloeistof grillen en ten slotte nog 1 uur grillen op een hogere temperatuur, royaal ingesmeerd met saus.

2- Koop een vleesthermometer. Je wilt natuurlijk dat vlees niet te taai of rauw op je bord beland.

3- Laat vlees en vis niet in de warme zon liggen, maar in de koelkast totdat je het op de grill doet.

5- Denk niet alleen in vlees of vis, maar het is ook heerlijk om vegetarische burgers, worstjes of groenten op de barbecue te leggen! Wat dacht je van aubergines, mais, courgette, paprika, portobello’s, venkel, paksoi of heerlijke zoete aardappel?

 

Wanneer houtskool en wanneer briketten?

  • Houtskool is eigenlijk een verzameling van allemaal verbrande stukken hout. Door ze opnieuw aan te steken, worden ze warm, waardoor je er vlees en vis op kunt bereiden. Ideaal voor dunne en kleine stukken vlees.
  • Briketten bestaan aan de andere kant uit geperste houtskool of uit geperst zaagsel met papier. Dit materiaal vat iets minder makkelijk vlam in vergelijking met houtskool. Ideaal voor grotere stukken vlees met een langere garingstijd.

Wat moet je ervoor doen om deze multifunctionele barbecue t.w.v €149* te winnen? (*adviesprijs, check de dagaanbieding voor de huidige prijs) 

bbq open

Verplicht:

  • Laat hieronder bij de comments een reactie achter dat je meedoet met deze winactie, wat jouw gebruikersnaam is bij het social media kanaal waar je mij volgt en welke stappen je hebt gegaan voor eventuele extra winkansen. (dus niet alleen een reactie op Facebook, ik hou het graag overzichtelijk wie deze post echt gelezen heeft)
  • Volg mij op Instagram
  • Tweet het volgende bericht:  “Ik maak kans op een BBQ Smoker via @beautybybabs https://www.beautybybabs.com/win-een-multifunctionele-barbecue-smoker/ #beautybybabs #winactie”
  • Like mijn Facebookpagina beautybybabs

 

Wat mag je doen om extra kans te maken?

  • Tag je vriend(en) onder de Facebookpost van de winactie en deel de winactie (openbaar)
  • Volg mijn blog via email

Heb je geen social media account, laat het dan even weten. Iedereen mag meedoen in Nederland en België, en je bent niet verplicht om een social media account te hebben.

Tot en met 18 mei kan je meedoen. De winnaar wordt via email op de hoogte gesteld. Over deze actie kan niet worden gecorrespondeerd.

Update: De winnaar heeft inmiddels al bericht gehad, gefeliciteerd! Binnenkort weer een waanzinnig leuke winactie!

Succes!

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

49 reacties

  1. Wat een leuke actie! Ik wil dolgraag deze BBQ winnen, zodat ik komende zomer met mijn lief heerlijk kan genieten van lekkere gegrilde en gerookte gerechten!
    Helaas heb ik geen social media (meer), maar hoop desondanks kans te maken op de BBQ

  2. Wat een geweldige mooie barbeque! Ik ben aan het sparen voor de uitzet dus een barbeque zou erg welkom zijn. Het lijkt me een super handig ding omdat hij zo multifunctioneel is.

    Ik volg je op Facebook (lieke van veen), Instagram (liekevv24) en Twitter (_liekeee) en heb het bericht gepost.

  3. Wauw zeg wat een geweldige winactie. ik doe zeker mee. wij eten heel graag buiten als het weer het enigzins toelaat en hiermee kan ik weer vanalles buiten klaarmaken i.p.v. in de keuken te staan. Superhandig. Ik volg via FB en IG en mijn gebruikersnaam is melissavanstipdonk. liefs melissa

  4. Wat een SUPERGAVE prijs en ik doe dus heeeeel graag mee.
    Ik volg je op facebook: Marloes de Vetten, ik heb je bericht geliked en gedeeld met mijn zus Hanneke. Ook heb ik er een reactie op gegeven.
    Ik volg je op instagram: marloesdevetten, hier heb ik je bericht een ❤ gegeven en gedeeld met hannekekortekaas en een reactie op gegeven.
    Mailadres waarop ik je blog volg m.devetten @ hotmail.com
    Ook heb ik getwitterd:@M.devetten1 ( ik had nog geen twitter, maar nu dus wel… 😃)

    Voila! Nu duimen draaien!!

  5. Superleuk, en wat veel informatie, na het lezen wil je meteen aan de slag!
    Dus… heb ik het bericht getweet (lianeem).
    Volg ik je op Instagram (lianebaltus).
    En heb ik eerder al je Facebookpagina een like gegeven (Liane Baltus).

    Voor de extra kansen:
    Ik volg je blog via de e-mail (zelfde mailadres als bij dit stukje staat).
    En ik heb je bericht op Facebook gedeeld en Ferry erin getagd.
    En nu maar duimen dat het voldoende was! Het weer werkt in ieder geval mee om ons enorm te verheugen op een BBQ in de tuin! Ik beloof een foto te delen, als ik zoveel geluk heb!

  6. Wauw wat tof, mijn man wordt hier vooral heel blij van haha! Ik volg je op IG onder de naam Jolandahoogd, op Facebook Jolanda + de achternaam die in m’n mailadres staat 😉

  7. Ah iedereen mag het horen onze dochter Annefleur was op Moederdag geboren 🌹💐🌼🌻🌷⚘🌺 Het mooiste Moederdag cadeau ever echt niet mis en zo tof Linda Schrauwen dat ze dit jaar ook weer op Moederdag jarig is🌹💐🌼🌻🌷⚘🌺 ahhh dan wil ik niet dat jou moederdag in de schaduw komt te staan. Dus waanzinnig en wil voor mama Linda hier dus echt voor gaan

  8. Helaas heb ik geen twitter, maar volg je via Facebook. Ik deel deze leuke actie graag verder, zodat iedereen deze kan zien!

  9. Toen ik mijn man deze BBQ smoker liet zien, zei hij direct: Jaa… daar moet je aan mee doen ;-)!! Ik heb er namelijk zelf geen verstand van (vind het wel heerlijk; vlees van de BBQ) maar volgens hem is dit een geweldig apparaat! We hebben er nu een van 15 jaar oud dus misschien ook wel weer tijd voor een nieuwe. Dus ik waag ook mijn kans en doe mee!

    Ik volg je op Instagram onder het account: beautygoddessnl, op Facebook ook onder beautygoddessnl (of deb beautygoddess) , Bloglovin’ : Deb Beautygoddess, Twitter Beautygoddessnl en heb getweet.. ik volgde je nog niet op Twitter maar ben er ook niet meer zo actief op.. Voor een extra kans heb ik de winactie gedeeld en 2 vriendinnen getagged.

  10. Ik zou hier heel graag mijn man blij mee willen maken voor vaderdag 😀 Onze tweeling vindt het vast super om dit aan papa te mogen geven 😉
    Facebook: Linda Raaijmakers
    Twitter: lindaenbjorn
    Instagram: lindaenbjorn

  11. Dit zou geweldig zijn voor in onze net opgeknapte tuin! Laat het mooie weer maar weer komen! Ik volg op Bloglovin, gedeeld met G+ en wat mensen getipt 😉

  12. Ik doe heel graag mee!! Heb alle stappen gevolgd… Volg je nu op Instagram, volgde al je blog en volg je nu op Facebook, bericht is getweet. Alles met kool Family, Facebook met Kris De Smet.

  13. Hartstikke leuk!! Deze foodie is dol op slow cooking en BBQ dus ik loop hier letterlijk warm voor.. gedeeld op twitter, gevolgd op insta en nu ga ik vrienden spanmen op facebook

  14. Dat lijkt ons geweldig ❤️. Wij zitten meestal buiten met warme dagen en om dan wat lekkers te eten van zo’n mooie BBQ lijkt mij heel fijn😎 ik volgde je al. Mijn naam op fb en Instagram is Marina Korink 😁. Twitter heb ik niet. Ik ga nu heel hard duimen 👍👍👍

  15. Dat is met recht een multifunctionele BBQ, Ik doe graag mee en volg je op Facebook,Twitter & Instagram.

  16. Wow, wat een mooie Multifunctionele Barbecue Smoker.
    Daarmee wordt het een mooie zomer vol BBQ feestjes voor mij.
    Ik heb geen Social Media, maar volg op Bloglovin.
    Graag waag ik een kansje.

  17. Wat een toffe BBQ! Lijkt me heerlijk om hier mee te experimenteren in mijn nieuwe huisje(/tuin). De zomer breekt langzaam aan door en mijn tuinset staat klaar! Alleen de BBQ ontbreekt nog.

    Ik volg je op instagram en twitter (MWMV_). Het berichtje heb ik getweet en ik volg je Facebook pagina 🙂

    Tot slot heb ik mijn partner getagt onder jouw Facebook post en volg ik jouw blog via e-mail (maureen_33)!

    Liefs Maureen van den Oetelaar

  18. Wat een supergave winactie! Ik doe heel graag mee maar niet voor mezelf. Mocht ik winnen dan schenk ik hem graag aan mijn zus. Zij is op afstand echt mijn rots in de branding en zou niet weten wat ik zonder haar moet. Een bbq staat al heel lang op haar lijstje dus dit zou echt een superverassing zijn. Ik ga in ieder geval heel hard duimen
    Ik volg je overal😃 onder de naam alovelyadventure (sylvia)

  19. Hoi Babso, wat een leuke winactie!
    Ik zou graag mijn man hiermee willen verrassen! Hij kookt vaak en is gek op bbq-en!
    Ik volg je op fb (eigen naam) en Instagram (elfjes) en ik heb de nieuwsbrief aangevraagd.
    Ik wilde mijn man eerst taggen, maar ik heb besloten dat niet te doen…dan zou de evt. verrassing er al af zijn….

  20. Ik doe graag mee om mijn man namens de kinderen flink te kunnen verwennen met vaderdag. Denk dat wanneer hij hem wint we nooit meer binnen eten haha. Ik volg je op instagram en facebook bij onder de naam dionne van der Kooij.

  21. Dit is geweldig! Mijn lief heeft zo’n smoker al heel lang op zijn verlanglijstje staan, dus ik doe heel graag mee. (Hij heeft het nu hij weet dat ik meedoe al over hammetjes en forel 😉 )
    Ik heb alle stapjes gedaan. Volger was ik natuurlijk al.
    Insta: @marategendraadsnl
    Twitter: @Paramara1982
    Fb: Tamara Schumans

  22. o wat leuk! Ik wil al heel graag eens zelf vis roken, dus ik waag mijn kans 🙂 Ik volg je met Karin Izaks op fb, goddessinabox op instagram en ik krijg ook je nieuwsbrief.

  23. Te gek! Volg je op instagram geavdhoff
    Twitter heb ik niet
    Wat zou dit goed uitkomen met mijn dochter en zoon die dit jaar examen en de zoon basisschool gaat verlaten
    Kunnen we de vrienden uitnodigen voor een super BBQ

  24. een nieuwe bbq is altijd welkom
    volg je op facebook , geliked en gedeeld en vrienden getagd, mijn naam op facebook Harry Brants
    volg je op instagram
    geen twitter
    ingeschreven op nieuwsbrief

  25. Wat een prachtige bbq; daar maak ik graag kans op! Ik volg jou op Facebook en op Instagram (sharon.deridder). Twitter heb ik niet…

  26. doe graag mee voor deze gave bbq
    volg je op facebook onder Anita Kempenaers
    geliked en gedeeld, vrienden getagd
    volg je op instagram
    heb geen twitter
    ingeschreven op uw nieuwsbrief

  27. Ahhh… Wat een ontzettende leukerd.
    En wat fijn dat het een dichte bbq is. Spat er niks vanaf. En heeft onze Nederlandse wind ook geen invloed op de garing.
    Ik volg op IG : @gonny_aarts

  28. Ik heb geen instagram en twitter, maar volg je wel al een tijd op Facebook! Mijn naam is Carmen V., ik heb met ‘geweldig’ geliked op je te gekke winactie! Ik ben gek op BBQ’en en doe graag mee <3

  29. Wow wat een prachtige prijs verloot je! In het voorjaar en zomer zitten we graag buiten. Sanen eten in de tuin geeft ons een vakantiegevoel. Een barbecue hoort ook erbij. Koken in buitenlucht is fijner! Ik volg je op Instagram en Facebook. Ga het bericht delen.

  30. IK DOE ZOOOOOOOOO GRAAG MEE! ik heb zelfs twitter aangemaakt voor deze winactie om het bericht te kunnen tweeten. Ik volgde je al via facebook en instagram maar nu dus ook twitter aan het ontdekkken. Ik maak heel graag kans op deze prachtige BBQ/Smoker zodat ik met mijn vriend eindelijk met het warme weer kunnen bbqen. Wij huren sinds kort een nieuw appartementje met een groter balkon dan voorheen dus nu kunnen we dan eindelijk ook buiten eten. Niet zo luxe en ruim als anderen misschien die een tuin hebben maar met deze mooie prijs zal dit echt niet uitmaken! Ik heb ook veel nieuwe recepten en marinades die ik graag wil uitproberen en mijn vriend houdt heel erg van vlees bakken. Het zou dus echt de perfecte aanwinst zijn voor zowel mij als voor hem:) Je zou me zo blij maken!
    vandongensimone = instagram
    vandongensimone = twitter
    simone van dongen = facebook
    Ik ontvang ook al erg lang jouw nieuwsbrief!

  31. Prachtig en vier mijn b’day komend weekend door te gaan barbequen want er komt zeer zonnig weer aan.
    Maar heb er geen…..
    Ik volg je op al je soc.med.k. en doe wat nodig is dus waag ik een kansje….

    Bl.: chucky1012

    Twitter: @chucky1012

    Insta.: @chucky1012

    Fb.: Ike Hassankhan

    Em. heb ik vermeld in de speciale balk ervoor.

    Xoxo

  32. Ahhhh ik doe mega graag mee!! Dit is zo welkom nu. We hadden wat spaarcentjes hiervoor opzij gelegd maar nu met de lekagge van de badkamer is het een verre droom. Ik volg je op facebook “marange krouwel-vilchez”. Ik volg je op instagram “marangek”. Ik ga mijn man in je post op facebook taggen ennn ik ga abboneren op de nieuwsbrief. Fingerd crossed

  33. #gelikedopfacebook (al lang😉)
    #gelikedopinstagram
    #berichtvanfacebookgedeeld
    #helaasgeentwitter
    #geduimdvoordezegeweldigebbq
    #MijnFacebookNaam Deborah en Bernie
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

  34. Wat een mooie manier om buiten te koken. Want je kan dit bijna geen bbq meer noemen. Dit doet me een beetje denken aan een Zuid Afrikaanse braai en een braaipotje. De Zuid Afrikanen bbq-en erg graag en veel en daar is braaien toch iets meer dan je worstje of hamburger op de grill leggen. Lijkt mij echt geweldig om met mijn gezin en familie hierop te mogen bbq-en. Ik volg je onder mijn eigen naam lisanne Bons op fb en instagram.

  35. Wow 😍 Wat een mooie winactie 👍. Ik doe graag mee voor mijn hele gezin 😍. Wij vinden het heerlijk om met warme dagen lekker lang buiten te zitten. Een hapje en een drankje.. En natuurlijk BBQ en. Niet uren in de keuken staan.maar lekker buiten waar de man achter de BBQ staat 😁👍Ik maak heel graag een kans. Ik volgde je op fb en Instagram. Maar Twitter heb ik niet. Mijn naam op sociaal media is Marina Korink. Gezellig met z’n allen buiten😍😍😍

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.