Vergelijkbare berichten

4 reacties

  1. De zepen zien er zo mooi en nostalgisch uit. Het is inderdaad een afweging tussen praktisch gebruik en zero waste/duurzaamheid. Ik denk dat we toch die kant op moeten gaan. Plastic afval is echt een probleem. Bij ons puilt de plastic bak ook altijd uit.
    Toevallig heb ik ook een shampoo bar van Garnier liggen, die zou goed zijn voor 2 shampoo flessen (Loving Blends). Dat zegt toch genoeg. En ook zonder plastic verpakking. Ik ga ‘em er binnenkort toch maar bij pakken.

  2. Hoi Babs, Knap dat je tóch alweer een review hebt geschreven. Ik heb de shampoo bar van NAE een paar maanden geleden gebruikt maar vond het geen succes voor mijn haar dat superdroog werd. Ed gebruikt al sinds ik hem ken geen douchegel voor onder de douche maar altijd een stuk zeep. Mijn moeder overigens ook en ja ik herken het wassen met zeep van vroeger er was niet eens douchegel (volgens mij) je gaf iemand voor zijn/haar verjaardag soms ook een stuk zeep en dan vaak een duurdere variant. Op Franse markten hebben ze vaak van die stukken Marseille zeep in veel heerlijke geuren ik kocht deze vaak en sneed ze in plakjes en dan in een tissue tussen kleding. Heerlijk.

    1. Deze review had ik eigenlijk al klaarstaan en toen gebeurde het…
      Vroeger hadden wij inderdaad geen douche gels, volgens mij deden wij alles met zeep. Ook groene vloeibare zeep, daarmee smeerde mijn moeder vlekken in kleding mee in volgens mij. Dan was het ijskoud buiten en vroor het zo hard dat het ijs op de ramen stond (mijn vader had gaatjes in het houten kozijn geprikt zodat het water ook weg kon lopen) en dan stond je in de kou met een washandje je toet te wassen. Je kan het je nauwelijks nog voorstellen, je was wel helemaal fris maar je huid stond daarna strak gespannen.

Lief als je een reactie achterlaat!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.