EPIC-Echte Post is Cool Editie 5.0! Mijn pakketje!
Zaterdag 21 oktober was het zover. De 100 EPIC fans mochten hun pakketje uitpakken. Echte Post Is Cool is een initiatief van de bloggers Northflix en Monsieur Mango. Kijk maar naar wat ik allemaal kreeg, hartstikke leuk!
Hoe werkt #EPIC?
Je geeft op dat je mee wilt doen, je maakt een lijstje over wat je leuk vindt en waar krijg je juist de griebels van? (De geur van kokos, geitenkaas of spinnen?). Waar ben je juist dol op? (chocolade, scrubs of leesvoer) of… wat valt er uit je kast als je de deur opentrekt? (opschrijfboekjes, crèmes, maskers of tompoucen om maar wat te noemen) .
Er worden lootjes getrokken en je krijgt een swapmaatje toegewezen. Zij (of hij) ontvangt jouw wishlist en vice versa. Je kon je opgeven tot en met 25 september, en op 21 oktober was het unboxing day. (ik moet dan toch altijd denken aan mannen die hun boxershort uittrekken… 😉
Mijn pakje ging naar Annette van annagesgracefully. Ik ken Annette al wat jaartjes via onze blogs. Als ik wil dat ze een hekel aan mij zou gaan krijgen dan had ik haar een hele verzorgingslijn met kokosgeur op moeten sturen, hahaha! Ik las dat ze het pakketje leuk vond, een pak van mijn hart!
Mieke van mieksmind.nl had mijn lootje getrokken en daar kwam ik natuurlijk pas achter toen ik het pakket opende. Mieke had alles heel vrolijk ingepakt plus nog een lading stuifsneeuw erbij gestopt. Ze had het goed gelezen: “Alles waar ik om kan lachen” en spullen die je kan gebruiken om productfoto’s “op te leuken”. Nou, dat zat erin, hoor! Ik vind het echt zo grappig!
Jullie zijn nu vast nieuwsgierig wat er allemaal in zat…
Een mooie blush!
Prachtig pakje!
Yeeeh… Een nagelak van essence!
Leuke kaartjes 🙂
Mascara, een lip pencil en chocolade korrels, jammie!
Leuk ingepakt, mooi dat glanzende papier! (en ik weet hoe onhandig die zijn om daarmee iets in te pakken ;))
Benieuwd naar YSL!
Heel blij met mijn mooie pakketje! Dank Northflix en Monsieur Mango voor het organiseren en natuurlijk Mieke!
Willen jullie nog een review terugzien van een product?
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.





















Leuk zo’n pakketje, ik ga de volgende keer opletten dat ik op tijd ben, want ik vergeet het telkens. Zo dom! Want het lijkt mij zo leuk. 🙂
Wat een leuk initiatief. Het is een prachtig pakketje!
Ik vind dit echt super leuk zeg! Wat een leuke producten heb je gekregen! ^^
Zo een leuk pakket 😉
Ooooooh Babs… jij ook goed verwend! Waar gebruik je die korrels voor?
Die korrels wilde ik eerst gebruiken rondom de producten voor de foto’s… maar ze zijn enorm statisch! Dus dat gaat niet lukken vrees ik ;).
Wat een leuk pakketje heb je gehad! Ik vind het echt zo’n leuk initiatief .. Ik ben dol op verrassingen! Ik hoop volgend jaar toch echt eens mee te doen. Ik vind het oudroze lakje erg mooi, misschien wil je die eens swatchen?
Leuke items heb je ook ontvangen!
Leuk om te zien dat jij ook zo heerlijk verwend bent! Net zoals Annette trouwens 🙂
Waauw wat is alles ontzettend leuk ingepakt! Daar is zeker wat moeite voor gedaan.
Heel leuk dat je hier aan mee hebt gedaan. Ik twijfel telkens weer of ik mezelf moet inschrijven hahah
Hele leuke spulletjes heb je gekregen
Heel leuk pakketje! Mooi gedaan 🙂
Leuk om hier en daar allemaal pakketjes te zien 🙂 Ik vind de mascara wel leuk, een review zou top zijn!
Het blijft een leuk en origineel initiatief dit. Geweldig ook dat zoveel mensen mee gedaan hebben. Wat heeft Mieke een mooi feestje van jouw pakketje gemaakt zeg. Super leuk om dat uit te pakken.
Wat een leuk pakketje heb je gekregen zeg!