Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind 1 annemarie borlind Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind

Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind

De producten van DADO SENS zijn speciaal ontwikkeld voor de probleemhuid. DADO SENS geeft de probleemhuid wat hij écht nodig heeft – vanuit medisch oogpunt en op natuurlijke basis. Jaren van onderzoek en samenwerkingen met dermatologen resulteerden in de ontwikkeling van een uniek scala aan producten voor de gevoelige huidtypen. Opgericht door Annemarie Lindner, founder van Annemarie Börlind. DADO SENS combineert het beste van de natuur met de extreem hoge eisen van de gevoelige probleemhuid.

Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind 3 annemarie borlind Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind

Naast een speciaal samengestelde lijn verzorgingsproducten heeft de gevoelige huid ook zachte make-upproducten nodig. De make-upproducten van DADO SENS kalmeren de overgevoelige huid, voeden deze en creëren een natuurlijk egale teint. Geschikt voor de huid met atopische dermatitis, acne en rosacea.

Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind 5 annemarie borlind Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind

 

100% vrij van parfum, paraffine, siliconen, PEG en dierlijke extracten.

De Hypersensitive Concealer is een compleet concealerpalette voor het corrigeren van oneffenheden en donkere kringen op de huid. De milde, romige texturen voor de gevoelige huid zorgen voor een natuurlijke, egale teint.

De drie kleuren in dit palette hebben de volgende werking:

  • Geel:   voor het corrigeren van donkere en/of paarse vlekjes op de huid – ideaal voor donkere kringen onder de ogen
  • Groen: neutraliseert rode plekken op de huid – ideaal voor puistjes
  • Beige: voor het egaliseren van oneffenheden en verhelderen van de teint.

Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind 7 annemarie borlind Hypersensitive Concealer van DADO SENS- Annemarie Börlind

Adviesverkoopprijs: €27,45

www.boerlind.nl

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

5 reacties

  1. Interessant! Al zijn het producten die ik zelf niet heel snel gebruik. Volgens mij heb ik nog zo een concealer-palette liggen van een ander merk (uit de Goodiebox nog). Maar ik heb er vrij weinig nog mee gedaan. Terwijl het wel zoveel kan doen volgens mij.

  2. Ik ben heel erg trouw aan mijn concealer van Guerlain om roodheid te verdoezelen. Die heb ik al drie keer opnieuw gekocht. Ik ben altijd wel benieuwd naar een groene concealer, dat schijnt natuurlijk ook te werken bij roodheid, maar ik vraag me dan altijd een beetje af of je daar geen ‘waasje’ van op je huid krijgt.

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.