lascana-oversized-tankini-in-modieus-stippen-design-blauw

In een Tankini voel ik mij echt Comfortabel op het Strand!

Nu ik wat ouder ben pers ik mij liever niet meer in een inie minie tiny bikini, ik heb last van zoveel onzekerheden wat mijn lichaam betreft. Een tankini vind ik echt een uitkomst, daarin durf ik wel te zitten, te lopen en te zwemmen! Ik vind het de beste “uitvinding” op het gebied van zwemkleding. In deze blogpost zal ik de voordelen van een tankini bespreken en waarom het voor mij de perfecte keuze is en wellicht ook voor jullie!

In een Tankini voel ik mij echt Comfortabel op het Strand! 2 tankini In een Tankini voel ik mij echt Comfortabel op het Strand!

Zomer!

De zomer is het perfecte seizoen om te genieten van het strand en de zee. Het is een tijd om te ontspannen en te genieten van de zon, het water en de frisse lucht. Maar wat moet je dragen om er stijlvol en comfortabel uit te zien op het strand? Een tankini is een geweldige keuze en ze zien er ook nog eens leuk uit!

Dag buikje!

Een tankini knelt niet zo als een badpak en het verhult mijn buikje (zeg maar gerust buik!). Alles is niet meer zo strak als toen ik pakweg 20 – 30 jaar was en voor mijzelf wil ik doen wat mogelijk is om er toch enigszins fris en fruitig uit te zien. Daarom bestaat er ook shaping underwear. Je lichaam ziet er dan nèt wat beter en gestroomlijnder uit. Ik ga ook niet in een cropped shirtje en legging lopen want het flatteert mij absoluut niet.

Ik weet het, je zou je vrij moeten voelen om te dragen wat je wilt, maar het voelt voor mij niet prettig aan als ik ga zitten en mijn buik puilt dan over mijn bikinibroekje heen. Dan ben ik meer bezig met mijzelf dan met het genieten van de zon en de zee. Het eeuwig sjorren aan diverse delen van je badpak of bikini zodat het weer op zijn plaats zit, ik heb daar zo een hekel aan.

In een Tankini voel ik mij echt Comfortabel op het Strand! 4 tankini In een Tankini voel ik mij echt Comfortabel op het Strand!

Een tankini heeft een los bovenstuk en ik vind dat ideaal. Ik zat vroeger constant aan een badpak te trekken zodat mijn billen weer bedekt werden. En je wilt ook geen maat XXXL kopen als je normaal gesproken een maat 42 hebt, dan lubbert alles om je heen, zeker als je een duik in het diepe hebt genomen. Ik denk zelfs dat door mijn korte bovenlijf het bovenstukje over mijn bikinibroek zal vallen en zo zal het net lijken of ik een mini-jurkje draag!

Zoals ik eerder al zei, dat buikje verhul je mooi in een tankini, zeker als je voor een oversized model kiest. Dan valt de top alleen wat ruimer. Dag buikje! En wil je toch je buik wat laten bruinen, dan is het kwestie van even het bovenstuk naar boven oprollen als je gaat zonnen! Bij LASCANA vond ik heel mooie oversized tankini’s, zoals onder andere deze tankini met witte stippen!

lascana-oversized-tankini-in-modieus-stippen-design-blauw
Oversized model

Een tankini is echt perfect voor vrouwen die graag hun buik willen bedekken, maar toch een beetje huid willen laten zien.

Perfect voor strandactiviteiten

Of je nu gaat zwemmen, volleyballen of gewoon ontspannen op het strand, een tankini biedt de nodige ondersteuning en comfort. Of dat je even naar een strandpaviljoen loopt voor een ijsje. Je hoeft je geen zorgen te maken.

Strandjurken

Ik ben ook dol op strandjurkjes. Strandjurkjes zijn luchtige jurken die speciaal ontworpen zijn om te dragen op het strand of bij warm weer. Ze zijn meestal gemaakt van dunne, ademende materialen zoals katoen of linnen, en hebben vaak een losse pasvorm om comfortabel te zijn in de hitte.  Ze zijn perfect om te dragen over je badpak of bikini, en kunnen gemakkelijk aan- en uitgetrokken worden voor een duik in de zee. Maar je hoeft ze niet per se op het strand te dragen, het hangt een beetje van het model af. Een mini-jurk zal je mij niet snel zien dragen als ik bijvoorbeeld naar de supermarkt hier op de hoek ga.

Ik wil deze zomer nu echt weer eens lekker een dagje naar het strand, desnoods ga ik alleen met de trein. Als ik zeker weet dat ik het water niet in ga dan trek ik een strandjurkje aan, neem een fijn boek mee, wat te drinken en eten en ik vermaak mij dan prima!

Wat draag jij het liefst op het strand?

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

6 reacties

  1. Toch het liefst een bikini en dan met zo’n triangel bovenstukje (weet je wel, van die koordjes en die kleine driehoekjes). Maar ze moeten (de triangel bovenstukjes) wel ‘los’ zitten zodat ik het zelf kan verzetten. Anders heb je van die voorgevormde bovenstukjes en dat voelt niet fijn want te strak.
    Een badpak vind ik ook mooi, maar het nadeel is dat je buik niet bruin wordt en als het nat is krijg je snel zo’n ‘koude’ buik. Als we of ik met Mila naar een zwembad ga vind ik een badpak wel weer handig. Met al dat gespeel en gespring blijft het net allemaal beter zitten 🙂

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.