KeeK op de WeeK 43- Mijn Sta(y) Wet Palet, Budget Geurkaarsen, een nieuw Mondkapje en eindelijk een Tweezerman!
Hallo KeeKers! In deze KeeK kan je zien welke supplementen ik op een dag slik (veel!), geurstokjes en kaarsen voor een budgetprijs, een handig palet waardoor je flink op je acrylverf kan bezuinigen, mijn mondmasker met glitters, eindelijk een Tweezerman en natuurlijk Marie en Toulouse! Veel lees- en kijkplezier!
Supplementen
Ik slik dagelijks een trits aan supplementen, zoals Vitamine C, Magnesium, Vitamine D (ik kom te weinig buiten), Resveratrol (krachtige anti-oxidant), Glucosamine (gewrichten) B12 en IJzer.
Tegenwoordig neem ik alles in met wat vanillevla, dat slikt een stuk makkelijker weg. Ik zag in het verzorgingstehuis waar mijn schoonvader verbleef dat hij al zijn pillen innam met appelmoes. Dat kan natuurlijk ook. Dus voor de mensen die moeite hebben met het slikken van pillen misschien een goede tip.
Geurkaarsen en stokjes LIDL
Jeroen kwam thuis met witte en zwarte geurstokjes van LIDL. De zwarte variant ruikt zo lekker! Ik heb daar geen foto van, wel van de witte.
Ik zou zo geloven dat het een high end merk was als ik het niet wist, een heel goede geur. Ik denk dat de kaars dezelfde ingrediënten heeft, namelijk de zoete iris, muskus en ylang-ylang.
En de geurkaarsen! €2,49 per stuk.
Sta(y) Wet Palette
Ook een Sta Wet Palette voor mijn verf. Gek dat er STA op staat, STAY WET vind ik veel logischer…
Toevallig zag ik bij Bol.com dit palet waar je verf dagenlang vloeibaar en zacht op blijft en dat is ideaal. Acrylverf droogt heel snel op en ik probeer uit de tubes en bussen steeds een beetje verf te duwen maar vaak plonst er een half kopje verf op mijn palet! Dus iedere keer als ik stopte met schilderen dekte ik het maar af met plasticfolie (en die folie gaat ook zo lekker plakken aan de verf).
Er zit een spons onderin die je helemaal nat maakt. De speciale vellen papier maak je ook nat en zo blijft je verf ook, jawel, nat…
Je doet na het schilderen de deksel erop en legt het weg voor de volgende keer, handig!
Nu kan je de verf zo’n 2 weken lang blijven gebruiken. Voor mij absoluut een uitkomst! Het palette is niet goedkoop maar op den duur heel voordelig als je nagaat dat ik niet zoveel verf hoef weg te gooien.
Affiliate link hieronder… zie mijn disclaimer
Mondmasker
Als we dan toch een mondmasker moeten dragen dan maar een beetje een fashionable one!
De DA drogist had er ook een met een rode kat erop maar ik heb die toch maar niet genomen. Was het een zwarte of zwart-witte kat, dan waarschijnlijk wel… Ik moet wel zeggen dat deze een stuk warmer en benauwder zit dan die lichtblauwe papieren mondkapjes. Ik heb van die plastic rasters besteld die je erachter kan stoppen, ik hoop dat het dan wat prettiger zit.
Tweezerman
Ik zag dat het Kruidvat ook kleine uitvoeringen had van de Tweezerman dus eindelijk eentje aangeschaft (€14,95). Mijn andere pincet pakte nauwelijks nog haartjes…
En inderdaad, deze pakt ieder haartje, fijn pincet!
Netflix tip! Bad Boys for Life
Gewoon leuk, lekker veel humor.
Hooooo …Pizza!
We hebben veel plezier van de pizzasteen van de LIDL. Onze zelfgemaakte pizza’s smaken zoveel beter!
Ook zo mooi hoe de zijkanten opbollen!
Marie en Toulouse
Geen KeeK zonder een kiekje van mijn kat(ten). Hier heb ik via YouTube “katten tv” opgezet, maar de heren hadden geen zin om te kijken. 😉
Dat was het weer voor deze week! Tot de volgende KeeK en een fijne zondag!
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.
Wat een mooie geurstokjes en dat voor die prijs.
Ik wil graag een zijden mondkapje maar vind ze nogal duur 😉 moet ook maar eens zo’n plastic ding kopen die wat meer lucht geeft.
Haha katten-tv!! Nooit eerder gezien (maar dat heeft er misschien ook mee te maken dat we gaan kat hebben) Zouden ze ook honden-tv hebben? Vast wel. Ik heb wel eens ‘relaxing dog music’ voor Sketch opgezet, maar ik geloof ook niet dat ze daarvan onder de indruk was;-) Zelf heb ik ook een Tweezerman, daarna wil je inderdaad geen ander pincet meer.
Wat een uitkomst dat palette voor je verf. Had ik nog nooit van gehoord. Tweezerman pincetten vind ik zo fijn. Ik gok dat je hierna geen andere pincetten meer wilt. Ik heb zelf ook een mini uitvoering in het mint.
Morgen gelijk maar even naar de Lidl voor de geurstokjes. In je vorige blog schreef je over de kaarsen met houten lont van de Aldi. Ik naar de Aldi toe, bleek dat er een vrouw was die alle kaarsen van al de Aldi’s in Zwolle had gekocht!! Hoe dan! Dus nu maar hopen dat de geurstokjes er nog wel zijn. Fijne blog weer!
Dank je Sonja!
Bizar dat iemand al die geurkaarsen opgekocht heeft, je zou bijna denken dat die ze weer door gaat verkopen… (met winst) of kerst pakketten ermee vult.
Ja zoiets denk ik ook.
Wat een leuke foto’s en handige tips! Ik kijk ook eens uit voor die geurstokjes.
Wat zien die pizza’s er lekker uit! Maken jullie het deeg ook zelf (recepten en toppings welkom :-). Misschien zit dat mondkapje zo warm omdat het synthetisch is. Heb een aantal katoenen op Marktplaats gekocht waar ook een filter in kan die zitten lekker. Ook bij de Action hebben ze stoffen voor Euro 1,00 die zijn enkellaags maar ik naai ze aan 3 kanten dicht (boven niet) an dan kan er een filter of vel keukenpapier in. Heb juist last bij die disposable kapjes dat mijn bril heel erg beslaat. Ga van de week kijken of ze die geurstokjes hier ook hebben, wat attent overigens van Jeroen! als Ed boodschappen gaat doen belt hij mij als hij in de winkel is anders vergeet hij van alles zelfs met een boodschappenbriefje….Wij slikken inmiddels ook veel supplementen en las een artikel in de krant dat Vit. D ook een gunstige invloed KAN hebben op het verloop van het virus maar is pas merkbaar na ca. 6 weken slikken. Fijne week.
Jeroen maakt het deeg en de saus tegenwoordig zelf. Veel lekkerder! Ik ga het aan hem vragen.
Mijn bril beslaat ook van die kapjes, heel onhandig… Ik las ergens dat je dan leukoplast ofzo op je neus moest plakken?
Klopt, Vit.D kan helpen, ik heb het ook gelezen.Zeker de moeite dan dubbel waard om het te slikken en niet geschoten is altijd mis.