Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 1 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

Mini formaat, mega resultaat

Steeds meer Paula’s Choice huidverzorgingsproducten zijn ook in mini formaat verkrijgbaar. Hiermee is het uitproberen van nieuwe huidverzorgingsproducten eenvoudig geworden. De mini’s mogen bovendien mee in je handbagage en kunnen de huid daarna tot ongeveer twee weken verzorgen, ideaal dus voor op vakantie. Daarnaast lanceert Paula’s Choice travelkits met daarin een complete mini-huidverzorgingsroutine met alle must-haves voor een stralende huid.

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 3 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

Mini-Kit Stralende Huid Musthaves € 32

Deze vierdelige set bestaat uit een reiniger, exfoliant en dag- en nachtcrème voor een glowy huid. De routine is geformuleerd om voortijdige tekenen van huidveroudering, een doffe huid en verkleuringen te voorkomen door de huid te beschermen tegen schade door luchtvervuiling en blauw licht. Geschikt voor alle huidtypen.

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 5 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

De kit bevat:

  • Defense Cleanser – Travel size – 30 ml
  • Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant – Travel size – 30 ml
  • Defense Moisturizer SPF 30 – Travel size – 15 ml
  • Defense Moisturizer – Travel size – 15 ml

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 7 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

Mini-Kit Weg Met Onzuiverheden € 31

Deze vierdelige set bestaat uit een reiniger, exfoliant en dag- en nachtcrème. Kortom, alles om ervoor te zorgen dat de huid er zo zuiver mogelijk uitziet en aanvoelt. Geformuleerd om poriën op milde wijze te ontstoppen en roodheid te kalmeren. Beschermt de huid tegen zonneschade.

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 9 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

De kit bevat:

  • Clear gezichtsreiniger – Travel size – 30 ml
  • Clear Extra Strength 2% BHA Exfoliant – Travel size – 30 ml
  • Clear Dagcreme SPF30 – Travel size – 15 ml
  • Clear Oil-Free Nachtcreme – Travel size – 15 ml

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 11 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

 

Mini-Kit Weg Met Onzuiverheden – Extra Strength € 38

Deze vijfdelige set bestaat uit een reiniger, exfoliant, treatment en dag- en nachtcrème. Kortom, alles om ervoor te zorgen dat de huid er zo zuiver mogelijk uitziet en aanvoelt. Geformuleerd om poriën op milde wijze te ontstoppen, roodheid te kalmeren en vlekjes na puistjes te vervagen. Beschermt de huid tegen zonneschade.

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 3 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

De kit bevat:

  • Clear gezichtsreiniger – Travel size – 30 ml
  • Clear Extra Strength 2% BHA Exfoliant – Travel size – 30 ml
  • Clear Skin Clearing Treatment – Travel size – 5 ml
  • Clear Dagcreme SPF30 – Travel size – 15 ml
  • Clear Oil-Free Nachtcreme – Travel size – 15 ml

Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow 15 paula's choice Paula’s Choice mini’s voor een maximum glow

Resultaten worden zichtbaar dankzij consistent gebruik van een huidverzorgingsroutine die is afgestemd op jouw huidtype en huidproblemen. De Paula’s Choice mini’s zijn ideaal om een nieuwe routine mee uit te proberen.

Ik deel dit persbericht met jullie omdat ik denk dat best veel mensen nieuwsgierig zijn naar de producten van Paula’s Choice, maar twijfelen om een full size product te kopen. Deze kits zijn dan super handig, zo kan je direct 4 producten tegelijk proberen. Bij Paula’s Choice kan je  sowieso altijd mini’s kopen. Voor € 5 heb je al een goede cleanser en voor € 10 een retinol serum!

 

 Heb je al gezien dat ik een SHOP heb? 

BEAUTYBYBABS ARTS & CRAFTS


Ontdek meer van

Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.

Misschien vind je deze artikelen ook interessant

3 reacties

  1. Heel fijn dat je dit deelt. Ik zal ook eens voor zo’n mini-kit kijken, zeker handig voor mee op reis. Heb er een van de Resist lijn gehad en die toen ook meegenomen op vakantie.

  2. Ja sowieso heel fijn dat ze kleine verpakkingen verkopen en je het product zo eerst kunt uit proberen. Zouden veel meer merken moeten doen want samples zijn vaak te klein om een goed oordeel te kunnen geven. Vroeger vroeg ik bij Douglas wel eens een beetje product om uit te kunnen testen maar ik kom daar eigenlijk niet veel meer. Het personeel is (niet allemaal) niet op de hoogte van ingrediënten. Ben behoorlijk aan het “tobben” met mijn huid (hormonen??) veel is al heel snel te vol en gaat dan rullen. Welke van deze kits heb jij gebruikt?

Lief als je een reactie achterlaat!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.