Vergelijkbare berichten

6 reacties

  1. Wat een mooi resultaat geven deze plak nagels! Fijn ook dat ze goed passen bij de vorm van jouw nagels. Dat is vaak ook nog wel lastig en zijn ze te smal of te breed en dat is toch wat lastiger bij te stellen dan de lengte. Ook de stickers vind ik erg leuk! Fijn dat Ome Ali betaalbaar is gebleven.

  2. Wow, dat klinkt als een fijn product dat werkt! Ik houd mijn nagels nog maar kort en afgeknipt alleen. Want met al dat gekook van mij ben ik zomaar bang dat er een nagel in het eten zou belanden, hahaha. Maar zonder gekheid. Staat je mooi. En fijn van je site Babs!

  3. Leuk en dan vooral die kattenstickers! Ik vijl mijn nagels altijd superkort = nog een overblijfsel van werken in de zorg en als ze nu wat langer zijn ziet het er lelijk uit. Wil niet aan dat acrylgedoe want dan moet je volgens mij toch iedere 3 á 4 weken de boel bij laten werken en buiten de kosten zou ik daar niet zo’n zin in hebben. Ga ze dus ook maar een keertje bestellen. Tot nu toe sinds Juli niks meer besteld bij oom Alie omdat ik dacht dat er heel veel kosten bovenop zouden komen maar dit valt dus mee. Ik zie soms dingen bij Alie die voor het 20-voudige (of soms nog meer) om websites staan bij Bol of te koo zijn bij de Media Markt.

Lief als je een reactie achterlaat!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.