KeeK op de week 20- Hiep Hiep Hoera! En Hippe Sla van een Hippie
Vrijdag was Jeroen jarig….vrijdag de dertiende, ik had het helemaal niet door. Dat het vrijdag de dertiende was, niet dat hij jarig was natuurlijk. En morgen is Tom jarig. Ik ben deze week met Tom de stad in geweest en ook veranderde hij plots in een heuse hippie!
Wij zochten een cadeautje voor Jeroen. Tja… wat kan je kopen dat ook een beetje binnen ons budget valt? Een Fender gitaar zit er niet in… Jeroen houdt van koken dus op zoek naar keukenspulletjes. Een mooie wok? Die hebben wij nog niet, maar dan wil Jeroen een goede, niet zo eentje met zo’n anti-aanbaklaag die altijd kapot gaat. En goede pannen zijn vaak prijzig. Dus geen wok…
Gekocht
Wij hebben bij de Xenos een vleesthermometer, een magneet strip voor messen en Rempejek gekocht. Hij vond de cadeautjes leuk en
lekker 🙂
Ik vond het zo gezellig om een keer met Tom de stad in te gaan, dat gebeurt veel te weinig, dus stelde ik voor om lekker koffie te gaan drinken. Gewoon bij de Hema. En die koffie was me toch lekker! Tom had koffie met Amaretto (zonder alcohol, een soort stroop gieten ze erin) en ik had de chocolade versie.
Gegeten
Het was deze week zo’n heerlijk weer en dan eten wij graag salades. Jeroen en Tom maken dan de mooiste creaties. Dat eet lekkerder weg dan als ik het maak. Nou ja, maken… Ik smijt alles gewoon op een bord, hahaha.
Wat zit er allemaal in? Komkommer, tomaatjes, cashewnoten, walnoten, frambozen, zoete ui, aardbeien en tonijn.
Dit ziet er ook strak uit, vinden jullie niet?
Gevulde tomaat met tonijn en ui. Rijst met kurkuma, spekjes, een Spaans pepertje en varkenshaas.
Tom de hippie
Gaaf, Tom mocht meedoen in de nieuwe serie over Pieter Menten. Voor degenen die niet (meer) weten wie dat was…
Met de zaak-Menten wordt een reeks politieke affaires aangeduid rond de Blaricumse miljonair en veroordeelde oorlogsmisdadiger Pieter Menten.
Menten zou zich in 1941 in Polen als SS’er aan ernstige oorlogsmisdaden hebben schuldig gemaakt. Na de Tweede Wereldoorlog zouden verschillende kabinetten hem de hand boven het hoofd hebben gehouden.
In juli 1976 kwam Menten in opspraak toen hij kunstwerken wilde laten veilen. Het zou daarbij om roofkunst gaan.
Tom werd gecast als hippie uit de jaren 70. Lang haar was een voorwaarde en dat heeft ie 🙂
“Die jas zat warm!” zei hij na afloop… Dat is wel te zien…
Ik heb nog zoveel te vertellen,maar zit met één oog naar het Songfestival te kijken. Nu is de puntentelling.
Ik heb nu kaas in mijn oren gepropt, teveel prikkels…Douwe Bob deed het hartstikke goed, en op Twitter is zoveel grappigs te lezen… nu veel ergernis en boze mensen…Ach ja, het is ieder jaar hetzelfde verhaal…
Lieve KeKers, fijne Pinksterdagen! (tijd nu: 00.24 uur)
Ontdek meer van
Abonneer u om de nieuwste berichten naar uw e-mail te laten verzenden.















Hihi een vleesthermometer wil ik ook al heel lang. Lijkt me echt super handig. Wat een leuke keek weer. Wat super gaaf dat Tom in die productie mag spelen. Je ziet bijna niet dat het geen oude foto is van die tijd. Ik kan mij wel voorstellen dat ze voor hem gekozen hebben!
Hmm die salade zag er inderdaad lekker uit! Ik weet niet of je het gezien hebt, maar bij Blokker heb je nu een actie met pannen. Als je een oude pan inlevert krijg je 30% korting op een nieuwe. Weet alleen niet of ze die wokpannen hebben die Jeroen zou willen.
Feliciteer Tom nog van mij en nog een fijne pinkstermaandag zo!
Gefeliciteerd! Die sla ziet er heerlijk uit, die ga ik eens een keer voor mezelf maken!
Die salade ziet er heerlijk uit inderdaad maar die gevulde tomaatjes ook. Hmmm ik houd van eten hahaha.
en congrats met je mannen natuurlijk, dat vergat ik nog even na al dat lekkers 🙂
Van harte gefeliciteerd!! Wat leuk dat Tom (je zoon?) mag meedoen aan de serie. Ik kan me voorstellen dat je daar super trots op bent! Wat een prachtig uitziende salade heb je daar.. hij is ook heel fotogeniek 😉 Fijne zondag!
Nog gefeliciteerd met de mannen!
En ik weet ook nooit wat ik die van mij moet schenken. Hij mag eigenlijk blij zijn met al dat lekkere eten elke dag op tafel (hiero, want zijn ex kon echt niet koken 🙂 )
Goed,.. het Songfestival sla ik over. Ik kan er niet meer tegen. Vroeger was het nog leuk, nu vind ik het een gemeen spel en dat voel ik tot in mijn aders, dus ontwijken die hap!
Ik wens je en fijne dag en moge er weer mooie dingen op je pad komen!
Dubbel gefeliciteerd!! Fijn dat hij een vleesthermometer leuk vindt, het scheelt wel als je weet waarvan iemand houdt of zijn hobby is. Het maakt de zoektocht naar een kado ook makkelijker. Ik vind heel leuk om te doen, maar vaak ook lastig. Wat een mooie creaties van de salades, het oog wil ook wat hè. Fijn weekend nog!
Jij ook hele fijne pinksterdagen Babs! En nog gefeliciteerd, mijn zusje was ook afgelopen vrijdag jarig 🙂
Ook nog gefeliciteerd met je zusje!
Gefeliciteerd met Jeroen en leuk dat Tom een rolletje heeft! Figureer jij ook nog wel eens?
Die salade ziet er mooi uit! Ik kwak net als jij ook altijd alles door elkaar. Geen geduld voor.
Douwe Bob deed het goed maar – hoewel ik het belachelijk vond dat Australië weer meedeed, zal wel flink betaald hebben – ik vond de Australische inzending wel een dijk van een stem hebben.
Geinig, hè! Zo een figuratie is vaak maar eenmalig, maar wel heel leuk om te doen. Ik heb het jaren geleden een keertje gedaan, maar nu al heel lang niet meer. Denk dat ik gewoon te oud ben qua leeftijd. De grens ligt zo een beetje bij 55 jaar en daarna pas als je echt een oma- achtig typetje bent. Ik vrees dat ik ook geen gemiddelde granny ben… dus val ik net buiten de boot. 😉
Gefeliciteerd!
Leuke kado’s!
Jeetje wat fijn dat hij mee mocht doen in de serie.
Xoxo